Bio nádobí pro pohoštění

Neustále se něco zajímavého děje. Lidé se setkávají, baví se a neobejdou se ani bez spousty dobrého jídla a pití. Už jste si někdy užili přípravu oslavy či jiné akce pro desítky hostů? Ano, jistě si vzpomínáte na ty hory nádobí, které se posléze musely umýt.

Slavení bez rizika rozbití nádobí

Pokud se někde něco servíruje ve skle, keramice nebo v porcelánu, vždy se riskuje, že se během akce něco rozbije a zůstanou pouze střepy. Tomuto problému se vyhnete, když vyzkoušíte jednorázové nádobí. V nabídce objevíte kelímky, tácky, talíře a misky o různých velikostech. Lze si dokonce vybírat i nejvhodnější materiál pro vaše účely, například speciální na horké nápoje apod. V současné době je rovněž důležitá zvýšená péče o životní prostředí, proto vzniká speciální bio nádobí, které se vyrábí z biologicky odbouratelných materiálů. Produkty se tedy vytváří především z cukrové třtiny, bio plastu a ze dřeva.

Nádobí bez zdravotních rizik

Od plastových příborů, misek, talířů a dalších kousků nemůžete čekat nic dobrého, ale jiné to je u bio provedení. Jedná se o naprosto zdravotně nezávadné materiály, proto je bez obav mohou používat také děti. Bio příbory, lžíce, talíře a jiné nádoby vynikají stabilitou, voděodolností, a dokonce je lze umístit do mikrovlnky. Po použití vás nečeká žádné dlouhotrvající umývání, ale vyhození na příslušné místo, kde se kompostuje. Zajímavostí je, že nádobí z cukrové třtiny se vyrábí z hodně tvrdých vláken, respektive ze zbytků vzniklých během extrakce cukru ze třtiny. V dřívějších časech se tento materiál likvidoval, ale současná doba ho vnímá jako cennou biomasu. Jak vidíte, stačí si jenom promyslet, jaké druhy budou nejvíce vyhovovat pro vaše firemní nebo soukromé akce. I když vše potřebujete narychlo, nečiní to žádný problém, protože většina sortimentu je skladem.

Sdílet článek