Buďte ve Španělsku (jako) doma

Snili jste někdy o tom, že vyjdete z obývacího pokoje rovnou na pláž, nebo že vás ráno bude budit šumění moře a křik racků? Je na čase přestat snít. Vždyť koupě nemovitosti u moře nikdy nebyla jednodušší.

Vyměňte trávník za pláž

Slunné Španělsko je každoročně cílovou destinací řady turistů, které lákají krásné písečné pláže i úchvatné památky a historická města. Španělsko se pyšní velmi vysokým počtem slunečních dnů v roce a místní ovzduší má příznivý vliv na zdravotní stav mladých i starších lidí. Vy už nemusíte být jen obyčejným turistou, ale můžete se snadno stát majitelem nemovitosti v této krásné zemi s řadou nej. Záleží už jen na vás, zda si vyberete třeba oblast Costa Blanca, která je považována za zahradu Španělska, protože právě zde se pěstují všechny ty výborné pomeranče, citrony, mandarinky a další ovoce. Nebo můžete dát přednost oblasti Santa Pola, kde se nacházejí solná jezera a budete zde moci pozorovat plameňáky, kteří zde sídlí. A co San Pedro del Pintar s léčivým bahnem v laguně Mar Menor? Jste milovníkem či milovnicí golfu a rádi byste trávili na greenu více času? Potom jsou pro vás jako dělaná města Alicante a Torrevieja a jejich okolí. A takto bychom mohli pokračovat do nekonečna, protože Španělsko je krásně rozmanitou zemí, kde si na své přijde úplně každý.

Bydlení ve Španělsku

Možná namítnete, že hledání nemovitosti ve Španělsku asi nebude úplně snadné, zvláště pokud nemluvíte španělsky. Naštěstí je tady firma MIA Reality, která vám se vším pomůže. Tato realitní kancelář má za sebou mnohaleté zkušenosti s nákupem a prodejem nemovitostí ve Španělsku. Můžete se tak spolehnout, že budete spolupracovat s opravdovými odborníky. V nabídce MIA Reality naleznete řadu apartmánů, vil a domů, z nichž si určitě vyberete to pravé místo, kde chcete trávit své dovolené nebo dokonce žít. Samozřejmostí jsou kompletní servis a zajištění všech služeb, které s nákupem nemovitosti souvisejí. Zatímco realitní agenti budou zařizovat vše potřebné, vy můžete začít balit. Představte si, jak si již brzy dáte večerní skleničku sangrie na své nové terase s výhledem na moře.

Sdílet článek