Buďte vidět i v noci!

Kvalitní reklama je báječný způsob, jak o své společnosti dát vědět široké veřejnosti, popřípadě cílové skupině. Jenže i reklama může mít mnoho podob, ovšem existuje pár variant, které se osvědčí doopravdy každému bez ohledu na oblast působnosti. Nabízí se reklama v médiích, tištěná reklama a v neposlední řadě velmi moderní a účinná světelná reklama formou poutače. Ten se stane nepřehlédnutelnou součástí vaší společnosti i reklamou na frekventovaných místech!

Vsaďte na RAVAFOL

Světelná reklama má u této firmy více než 15 letou tradici ve výrobě. Díky tomu garantuje unikátní výrobní technologie a know-how pro maximální spokojenost zákazníků. Výroba světelné reklamy včetně montáže a pojištění až do částky 8,5 milionů probíhá rukama zkušených pracovníků. Světelné reklamy mohou mít celou řadu podob, třeba ve formě boxu, loga, 3D nápisu či výstrče, u nichž lze počítat s životností LED diod až 50 000 hodin. Velmi důležitá je též údržba reklam, popřípadě jejich repasování. To vše vám zajistí profesionálové s letitou praxí a poradí vám, jaká světelná reklama je pro vás nejvhodnější. Zavedená společnost se může pochlubit významným portfoliem zákazníků, mezi něž patří nejznámější společnosti napříč odvětvími. RAVAFOL připravuje světelné reklamy třeba pro nábytkářské společnosti, obchody s potravinami, hračkami i elektro sortimentem.

Kvalitní materiály jsou základem

Aby byla světelná reklama efektivní a udělala službu řadu let, je potřeba vybírat z kvalitních materiálů. Světelné boxy jsou opatřeny hliníkovými komponenty, aby obstály celoročně v extrémních venkovních podmínkách.  Velmi populární jsou reklamní totemy nebo také pylony vyznačující se dlouhodobou trvanlivostí. Pracuje se sytými barvami a velkoformátovým UV tiskem. Zvažte možnost investice do světelné reklamy a buďte vidět během celého roku i ve večerních a nočních hodinách. Taková reklama je tou nejlepší, skvěle zapamatovatelnou a účinnou formou přilákat nové zákazníky!

Sdílet článek