Bydlení v roubence na dosah ruky

Sníte o bydlení v roubené stavbě, která přesně odpovídá vašim požadavkům? Snové bydlení máte na dosah ruky! Moderní roubenky splní náročné požadavky na bydlení, a to především díky preciznímu provedení v sebemenším detailu. Splňte si své sny a proměňte vyhotovený projekt pro zděný dům na projekt dřevostavby v roubeném stylu.

3D vizualizace jako bonus

Moderní roubené domy Bartoš fungují na českém trhu již téměř 23 let a za dobu svého působení expandovaly rovněž do zahraničí. Za jejich úspěchem stojí velké skladové zásoby materiálů pro dřevostavby a též moderní technologie, CNC stroje a software. Díky 3D projektu si roubenky – Bartoš  představíte ve finální podobě, která doslova svádí k bydlení. Kromě 3D vizualizace můžete využít též nezávazné kalkulace, jež vám umožní se rozhodnout, jakým směrem se ve svém bydlení a životě chcete vydat. Bartoš domy má na svém kontě více než 250 realizací, jež vás přesvědčí o vysokém standardu kvality společnosti. Společnost pracuje s již vyhotovenými projektovými dokumentacemi. Pokud žádnou nemáte, může vám zajistit zprostředkování s osvědčenou firmou zajišťující návrhy pro dřevostavby. Podle velikosti a složitosti dřevostavby pak výrobní dokumentace trvá asi dva až tři týdny, nicméně samotná montáž zabere čtyři až šest dní.

Další tesařská výroba

Vzhledem k letitým zkušenostem v oblasti dřevostaveb se firma pyšní specializovanou tesařskou výrobou. Díky tomu disponuje vysoce moderními technologiemi pro výrobu dřevostaveb a může vám představit celkem tři systémy roubenek. První je klasický systém, kde jsou pro obvodové stěny využity masivní cedrové hranoly či hranoly z lepené borovice a smrku. Další možnost představuje oblíbený a vyhledávaný sendvičový systém splňující parametry nízkoenergetické dřevostavby. V neposlední řadě přichází ze západu moderní způsob stavění dřevostaveb z panelů. Sušená hoblovaná prkna se sbíjí pomocí hliníkových hřebíků a jednotlivé vrstvy se překrývají tak, aby bylo dosaženo co nejlepších mechanických a fyzikálních vlastností panelů.

Sdílet článek