Centrum dodávek a užitkových vozů má pro vás připravenou zajímavou nabídku

Stěhujete se v rámci hlavního města nebo dokonce do zcela jiné části republiky a potřebujete přemístit těch několik věcí, které jste dosud stihli pořídit? Možná vám postačí jen malá dodávka a nebudete muset najímat velké stěhovací auto. V takovém případě by možná stálo uvažovat nad možností si vůz pronajmout a stěhování zvládnout vlastními silami.

Půjčovna dodávek Praha 10

Jestliže vám bude stačit klasická malá dodávka, pak půjčovna dodávek Praha 10 jich nabízí hned několik modelů od různých značek – Fiat, VW, Peugeot, Ford nebo Citroen. Stačí si vybrat tu, jež vám bude nejvíce vyhovovat. Výhodou je, že půjčovna používá pouze zánovní vozidla, která pravidelně obměňuje. Její vozový park je tedy stále připravený plnit požadavky zákazníků na jedničku. S vozem můžete dokonce jet neomezeně do celé Evropské unie.

Prodej nákladních vozidel

Rozšíření vozového parku nákladních vozidel nebylo nikdy dříve jednodušší. V současné době lze totiž zakoupit ojetý automobil za bezkonkurenční cenu. Pokud tedy zamýšlíte rozšířit svoje podnikání v autodopravě, máte možnost využít výhodných nabídek. Bonusem k tomu je i financování nákupu prostřednictvím leasingu nebo úvěru se zajímavými podmínkami – například nákup vozu s 30% akontací pro začínající podnikatele či sjednání leasingu na Slovensko. Prodej nákladních vozidel  funguje už přes dvacet let a za sebou má spoustu spokojených zákazníků. Za vyzkoušení rozhodně stojí i možnost prodat už nepotřebný vůz prostřednictvím komisního prodeje.

Dodávky a užitkové vozy

Při podnikání je vedle nákladních automobilů potřeba vlastnit také dodávky a užitkové vozy. Nejste-li si právě jistí, jaké vybrat, stačí se obrátit na odborníky, kteří vám rádi s výběrem poradí. Od toho tu také pro vás jsou. Stačí si na webových stránkách vybrat vůz z celé řady nabízených a zjistit o něm potřebné informace. Většinou se dozvíte jeho stáří, počet najetých kilometrů a to nejdůležitější – jeho cenu.

Sdílet článek