Český masivní nábytek – spojení unikátního designu a vysoké kvality

Plánujete, že si pořídíte nový nábytek? Chcete doplnit vybavení vašeho domu opravdu zajímavým kouskem? Hledáte kvalitní nábytek, který přesně vyplní prostor ve vašem bytě? Zvolte český nábytek z masivu, který je vyrobený na míru.

Výroba nábytku je u nás tradicí

V naší republice má výroba nábytku dlouholetou tradici. V současné době se výrobou masivního nábytku na míru zabývá hned několik firem. Za povšimnutí stojí designové výrobky rodinné firmy Majstrštych Design s.r.o., které jsou zajímavou kombinací dřeva a kovu.

U masivního dřevěného nábytku je kvalita samozřejmostí

Jaro je pro většinu z nás obdobím, kdy přemýšlíme o vylepšení svého bydlení a zvažujeme, jestli si nepořídit nový nábytek. Při těchto úvahách bychom neměli vynechat na míru vyrobený dubový nábytek z masivu. Tento nábytek v sobě spojuje všechny parametry, které od nábytku očekáváme.

  • má zajímavý design. Dřevěný nábytek z masivu je nepřehlédnutelnou ozdobou každé místnosti,
  • dokonale vyplní prostory, pro které je určený,
  • je funkční a stabilní, což jsou vlastnosti, které u nábytku předpokládáme, ale už jsme se jistě setkali s nábytkem, které je postrádal. U masivního nábytku je kvalita samozřejmostí,
  • nábytek z masivu se hodí do každého interiéru. Můžete jím vybavit celý dům, jeden výjimečný kousek ozdobí i byt, který má jen pár metrů čtverečních.

Industriální nábytek – dokonalá kombinace dřeva a kovu 

Kovový základ jednotlivých kusů industriálního nábytku zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost. Části z masivního dřeva dodávají pocit bytelnosti a kvality. Navíc, pokud se kov citlivě kombinuje se dřevem, je výsledek jednoznačně unikátní a je těžké rozhodnout se, která část nábytku je zajímavější, jestli dřevěná nebo kovová.

Majstrštych Design s.r.o.

Masivní nábytek ryze české výroby

Vyberte si nábytek od české firmy Majstrštych Design s.r.o. a máte zaručený dokonalý vzhled, nejvyšší kvalitu i vysoce profesionální služby. Z výrobků firmy vás jistě upoutá jídelní stůl Moták nebo jídelní stůl Ledňáček, který je novinkou v nabídce. Tyto stoly povýší styl vybavení vaší jídelny o několik stupňů. Konferenční stolek Kulíšek pak bude ozdobou vašeho obývacího pokoje.

Výrobce vám nabízí

  • vysoce kvalitní nábytek s unikátním designem,
  • zakázkovou výrobku, každý kousek je originálem,
  • výrobce vám poradí s výběrem typu dřeva, druhu úpravy i odstínu. Doporučí vám, jak o nábytek správně pečovat.

Nábytek na míru má rozměry, které přesně vyhovují

Nábytek vyrobený na míru bude navržený přesně pro váš interiér. Nebudete se muset přizpůsobovat rozměrům sektorového nábytku, které vám nemusí vyhovovat. Budete mít nábytek, který dokonale zapadne na určená místa. Nestane se tedy, že budete v místnosti mít nevyužité prostory, což dokreslí perfektní vzhled interiéru.

Sdílet článek