Cestujte, poznávejte, objevujte

Pokud chcete objevovat krásy evropských měst a zároveň se o nich při své návštěvě dozvědět více informací, jsou pro vás poznávací zájezdy jako dělané. Cestovní kanceláře nabízejí takových poznávacích zájezdů hned několik. Můžete vybírat mezi leteckou a autobusovou dopravou, mezi ubytováním se stravou a bez stravy, ale také mezi různými délkami pobytů. Záleží jen na vás, zda se v dané destinaci rozhodnete strávit týden či zda vám bude stačit pouze prodloužený víkend. Vydejte se i vy poznávat okouzlující místa, která máme doslova na dosah. Vyberete si krásnou Paříž, která je jako dělaná pro trávení romantického pobytu či se raději vydáte po stopách bohaté historie do úchvatného Říma?

Francie, ráj pro všechny gurmány

Ty nejlepší sýry, pravé šampaňské, ale také dechberoucí příroda a úchvatné historické památky. To vše najdete v krásné Francii. Užijte si všechny chutě, vůně, barvy a krásy, které tato země nabízí. Navštivte romantickou Paříž, která je pro výlety ve dvou jako dělaná. Poznávací zájezd Paříž je určen pro každého, kdo vždy snil, že uvidí na vlastní oči Eiffelovu věž, jedinečný Notre-Dame, skvostný Sacré-Coeur i legendami obestřený Moulin Rouge. Představte si, že letos můžete nakoupit vánoční dárky na proslulé Champs-Élysées. Vybírejte z řady termínů na tento i příští rok a zvolte poznávací trasu zahrnující místa, o kterých se chcete dozvědět více.

Řím (nejen) pro milovníky historie

Poznávací zájezd Řím

Pokud se během svých cest rádi vydáváte po stopách i té nejdávnější historie, Itálie se pro vás stane doslova rájem na zemi. Vždyť kdysi bývala domovem starověkého Říma, který je považován za kolébku moderní civilizace. A když za historií, tak přímo do věčného města. Všechny cesty vedou do Říma. Tak proč by tam tentokrát nevedla i ta vaše? Poznávací zájezd Řím je určen pro všechny, kdo se chtějí nechat unášet svou fantazií při návštěvě Kolosea či se nechat okouzlit krásným Vatikánem.

Teď už se jen stačí rozhodnout, kterým městem začnete. Poté vás čekají krásné cesty, ze kterých si odvezete nejen jedinečné zážitky, ale také cenné informace.

Sdílet článek