Chybí vám místo na vaše věci? Otestujte skladový kontejner!

Máte před sebou proces stěhování? Chystáte se na kompletní rekonstrukci, jež vyžaduje přesun veškerého vybavení domácnosti i vašich osobních věcí? Popřípadě máte společnost, která potřebuje rychle naskladnit materiál či zboží? Pokud jste odpověděli ano, rádi vám představíme skvělé řešení! Moderní a bezpečný způsob skladování objemných věcí vám nabízí samoobslužné sklady. Ty jsou aktuálně dostupné v Brně, přesněji v Moravanech u Brna, Bohunická cesta 775/8.

Jak to celé funguje?

Pronájem skladů je zajišťován ve střežených areálech, kam získáte přístup po celých 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Skladové kontejnery jsou ideální pro soukromé osoby i společnosti, jež aktivně využívají skladové prostory s tím, že ušetří spoustu peněz za pronájem drahých průmyslových objektů. Pokud vám toto řešení zaujalo, obraťte se na společnost s letitou praxí na trhu. Firma nabízející skladové kontejnery se specializuje na výrobu, přestavbu a pronájem lodních kontejnerů, jež aktivně využívá k dlouhodobému i krátkodobému skladování vašich důležitých nákladů či soukromých věcí třeba při zmiňovaném stěhování. Vyřazené lodní kontejnery najdou celou škálu pestrého využití pro další budování obchodu i shromažďování nábytku a mobilních věcí. Pronajmout si můžete jeden kontejner o rozloze téměř čtyři metry čtvereční, kdykoliv svůj pronájem prostor smíte rozšířit o další kontejner.

Nechte si přivést svůj kontejner!

Nároční zákazníci ocení možnost dopravy skladu i s obsahem na jakékoliv místo určení. Jedinou podmínkou je celková hmotnost do pěti tun. Pokud se zajímáte o bezpečnost uložených věcí, můžete si být jisti, že vaše věci budou v naprostém pořádku. Od podpisu smlouvy obdržíte bezpečnostní čip, díky němuž získáte nepřetržitý vstup do areálu a navíc na každém kontejneru naleznete speciální zámek s ochranným pouzdrem. Oplocený objekt seskupuje kontejnery tak, aby tvořily uzavřený prostor. Celou plochu navíc hlídá kamerový systém a pult centrální ochrany. Tady bude o vaše zboží, osobní věci i dodávky postaráno!

Sdílet článek