Čím potěšit adrenalinové nadšence?

Ať už sháníte dárek k narozeninám nebo pod stromeček, určitě chcete vykouzlit úsměv na rtech obdarovaného. Jenže co když je dotyčná osoba velkým fanouškem adrenalinových sportů a kosmetický balíček nebo kvalitní bonboniéra ho příliš neosloví? Zkuste být tentokrát originální a naladit se na vlnu zážitků, které čekají ve vzduchu!

Lety balónem nebo tandemové seskoky? Žádný problém!

Je pro vás lákavý let balónem, popřípadě si chcete užít pohled z ptačí perspektivy díky vyhlídkovému letu? Skvělé letecké zážitky najdou fanoušky i v řadách strašpytlů, pro něž jsou sice bezpečnější nohy pevně na zemi, ale špičkoví personál a priorita bezpečnosti vás přesvědčí, že originální zážitky čekají i mezi mraky. Pro koho je samotným zážitkem řízení třeba vrtulníku či letadla, nabízí se pilotáž s daným strojem a dohled zkušeného instruktora. Vyzkoušíte si, co obnáší pozice pilota a řízení. Letecké zážitky v Brně ale čekají též na milovníky akrobatických letů. Fantastický adrenalinový zážitek též okusíte při seskoku padákem.

Seskoky padákem s videozáznamem

Představte si volný pád z tří kilometrů. Tento jedinečný a neopakovatelný zážitek nevyžaduje nijak dlouhé přípravy a hodiny školení. Zcela unikátní dárek zahrnuje krátkou přípravu, instruktáž a pak už hurá do letadla, z něhož si v nejméně třech tisících metrech skočíte do prázdna. Tlukot srdce budete cítit až v konečkách nohou a ve 45 vteřinách zažijete něco neuvěřitelného. Po domluvě s tandem pilotem si smíte i řízení padáku vyzkoušet. Nezní to skvěle?

Na památku si odnesete vkusný certifikát o úspěšném absolvování seskoku a budete-li chtít, můžete si celou akci zaznamenat na video. Pod taktovkou certifikovaných instruktorů bude každý endorfiny nabitý dárek bezpečným potěšením. Pánové budou nadšeni z pilotování, zatímco romantické duše pookřejí při letu balónem. Stačí si vybrat město a zjistit, které akce jsou nabízeny nejen ostříleným dobrodruhům.

Sdílet článek