Čistá podlaha bez zbytečné námahy

Závidíte firmám, obchodním centrům nebo veřejným prostorám, kde chodíte po nablýskané podlaze? Líbí se vám multifunkčnost podlahových strojů, s nimiž se dostanete prakticky do každého koutu a odstraníte i náročné skvrny? Pak si prohlédněte moderní stroje Hakomatic vyráběné v dílnách německého lídra Hako. Mycí technika je cenově dostupná a díky velkému výběru modelových řad uspokojí individuální požadavky náročných zákazníků.

Komfort v podobě obsluhy vsedě

Značka Hako vstoupila na trh již v roce 1950 a od té doby patří mezi špičky ve svém oboru. Své výrobky prezentuje díky vysoké kvalitě, již zajišťuje stabilní konstrukce opatřená prémiovými materiály dílů. Moderní technika zajišťuje pohodnou obsluhu, nenáročný provoz a samozřejmě i maximální využití na různých površích. Jejich funkce oceníte třeba na tvrdých podlahách, dlažbě i v průmyslových objektech.

Právě zde https://www.unikont.cz/vnitrni-uklidova-technika/podlahove-myci-stroje.html naleznete aktuální stroje s chodící i sedící obsluhou. První zmiňovaná řada ručně vedených automatů nevyžaduje odbornou způsobilost. Obsluha stroje je velmi jednoduchá a výrobce garantuje profesionální servis včetně non-stop služeb a pozáručních oprav. Dokonalý přehled o nečistotách zaznamenáte díky strojům se sedadlem. Vyvýšená pozice udává perfektní přehled třeba v nákupních centrech.

Intenzivní čistění i zametání prostor

Stroje jsou vybaveny čistícími jednotkami strategicky umístěnými v přední části i po bocích. Provoz strojů je zajišťován kvalitní baterií, což znamená nejen nulové emise, ale též šetrný a ekologický provoz. Podle náročnosti povrchu najdete vhodný přístroj, s nímž dosáhnete perfektního výsledku při hrubých nečistotách i při mytí podlahy. Dáváte-li přednost ruční obsluze stroje, otestujte výhody řady určené pro nerovné povrchy.

Sdílet článek