Domov naplněný něžností květin

Jakmile se pustíte do zařizování domácnosti, rozhodně neuniknete výběru maličkostí pro potěšení. Nepůjde jenom o umělecké předměty, ale nezapomeňte ani na květiny, které dostanou svým vzhledem úplně každého, zvláště pak ženy.

Koutky pro rostliny i vázy na stolech

Nic nenahradí úplně čerstvé květiny, ať už si je opečováváte na vlastní zahrádce, na balkónu nebo v truhlících a květináčích. Jenže tady se skutečně jedná o péči, na kterou nelze zapomenout, jinak vaše rostliny snadno ztratíte. Každý však pochopí, že bez květinové výzdoby by některé části bytu vypadaly dost smutně. Můžete si vytvořit pěkný koutek s pokojovkami, ale rovněž se nabízí možnost naaranžovat různé vázy, do kterých lze použít i umělé a sušené květiny. Tuto variantu ocení jedinci, kteří si nepotrpí na pravidelné zálivky, hnojení, přesazování a podobné úkony. Jistě vás potěší, že dnes si vyberete ze široké nabídky nejrůznějších druhů. Pokud si sami nevíte rady s aranžováním kytice, určitě se obraťte na odborníky. Také pomůže inspirace, kterou načerpáte z obrázků a z nabízeného sortimentu.

Neodolatelné sušené kytice

Uvázané kytice s aranžmá sušiny dokonale zapadnou do moderních i klasických interiérů. K nejoblíbenějším druhům rozhodně patří levandule, ale vy se nemusíte upínat pouze k tomu, co roste v naší krajině. Sušené květiny – velkoobchod nabízí velice obsáhlý sortiment, kde si vyberete z africké, australské, čínské a indické sušiny. Pokud se v cizích rostlinách příliš nevyznáte, hodně napoví obrázek, abyste posléze zrealizovali tu nejlepší kombinaci usušených kvítků, trav a listů. Chcete si sami nějaké usušit? Určitě si dávejte pozor na správný postup, aby se například nezměnila barva, neopadaly by kvítky či nedošlo k jinému poškození. Rozhodně nic nesbírejte ve vlhkém počasí, to by nedopadlo příliš dobře.

Sdílet článek