Dopravní značení garantuje bezpečnost

Každý řidič si je moc dobře vědom, jak důležitou roli hrají značky a ostatní dopravní značení na silnicích jakékoliv třídy. Jejich umístění je klíčové při rozhodování a zajištění bezpečnosti na vozovce. Jen si představte, jaký kolaps by nastal na cestách bez označení hlavní a vedlejší cesty, bez použití přednosti v jízdě, stopky či zúžení cesty. Denně na cestách potkáme desítky důležitých značek a možná ani nevíme, kdo stojí za jejich výrobou, instalací a následnou kontrolou.

Značky od profesionálů

Dopravní značení – Topznak přichází s řadou služeb. Svislé dopravní značení a světelné signalizace, semafory či zábrany a lávky pronajímá, vedle toho též nabízí kompletní realizaci SDZ včetně osazení sloupků a montážní práce vybraných značek. V jejich režii je rovněž aplikace vodorovného značení, značení invalidního stání a žlutých klikatých čar. Dopravní značky si můžete také koupit, stejně jako parkovací sloupky a zábrany. Ty ocení zejména majitelé parkovacích míst v centrech měst a firem, kde často bojují s nevítanými hosty stojícími na jejich místě. Parkovací sloupky i zábrany jsou vyráběny s ohledem na dlouhou životnost a použitelnost. Speciální práškovaná úprava garantuje dlouhé roky užívání bez obtíží, stejně jako sklopný mechanismus lze opatřit zámkem. V nabídce seženete též žádaná dopravní zrcadla, zpomalovací a vodicí prahy či příslušenství pro kompletaci značek.

Dopravní značení v Praze

Pokročilá infrastruktura hlavního města vyžaduje preciznost a perfektní uspořádání značek. Dopravní značení Praha proto pracuje také s dopravními zařízeními a značkami označujícími třeba okruh, informaci o zpomalovacím prahu či nadchodu. Významnou úlohu mají i dopravní zrcadla, jež umožňují vidět až za roh a zamezit nebezpečnému střetu vozidel. Zrcadla čtvercového či oválného tvaru se využívají na nepřehledných úsecích a v zatáčkách a jsou pomocníkem pro řadu řidičů.

Sdílet článek