E-cigareta se v České republice rozšířila

V České republice se e-cigareta hojně rozšířila. Čeští kuřáci jim přichází na chuť, protože mohou svému tělu dodat dostatečnou dávku nikotinu, aniž by byly plíce zatíženy nepříjemným tabákovým dýmem. Prodej elektronické cigarety se u nás zvýšil zejména kvůli tomu, že je e-cigareta levnější a že si ji může kuřák „zapálit“ prakticky kdekoliv. E-cigareta se od tabákové cigarety liší zejména tím, že nevytváří tabákový dým obsahující škodliviny. Funguje pouze na principu inhalátoru, a tak se do plic dostává pára s nikotinem. E-cigareta jinak svým vzhledem připomíná klasickou cigaretu. Na jejím konci je červené světlo, které působí jako žhavý konec zapálené cigarety.

Bohatá nabídka e liquid

Do elektronické cigarety se vkládají tekuté náplně e liquid, které se postupně kouřením mění na páru. Tu kuřák vdechuje a vydechuje. Pára obsahuje pouze čistý nikotin, stejně jako samotný e liquid. Dnes je e liquid k dostání v mnoha příchutích, s různým obsahem nikotinu. E liquid si můžete zakoupit tabákový, jahodový, ale také čokoládový. Možností je více než dost.

Elektronická cigareta recenze vás přesvědčí

Pokud stále nevěříte, že e-cigareta je vhodným bojovníkem proti kouření, pak vás elektronická cigareta recenze přesvědčí. Elektronická cigareta recenze uvádí všechny výhody, respektive nevýhody, které e-cigareta přináší. Ale věřte, že těch výhod je mnohem více, než nevýhod. Elektronická cigareta recenze vám při výběru určitě pomůže. Můžete si totiž najít i recenze na jednotlivé elektronické cigarety. Začněte žít zdravě, kupte si elektronickou cigaretu a přestaňte zatěžovat plíce i své okolí nepříjemným tabákovým dýmem.

Sdílet článek