Erotická masáž, která vám odhalí nové obzory

Erotická masáž představuje pro mnoho lidí vše, jen ne stereotyp. Proč? Protože v sexuálním životě nemusí lidé zažívat pořád pouze to samé dokola, jednou za čas je nutno zkusit něco nového. Skvělé je, že si můžete tuto sexuální aktivitu vychutnat i doma. Pokud vás láká a chtěli byste vědět, jak vypadá v praxi a co vše udělat pro to, abyste ji mohli prožít, můžete zjistit potřebné informace ve článku.

Erotická masáž může být více než jen uspokojením

Mnoho lidí si pod erotickou masáží představí masírování intimních partií a jejich stimulaci. To je v ní sice zahrnuto také, ale vyvrcholení díky jejich stimulaci není primárním účelem. Co tedy vše může nabídnout a přináší něco i masérovi, nebo pouze masírovanému?

Sblížení s partnerem

Když se pár rozhodne, že se bude oddávat erotické masáži, prožijí oba velmi příjemné chvíle, které prospějí jejich vztahu. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi intimní záležitost, budou si k sobě připadat blíž a naladí se na stejnou vlnu. V určité části procedury také oba udržují oční kontakt, což ještě zvyšuje pocit blízkosti a intimity. Díky ní se utuží vztah a zlepší sexuální život partnerů.

Upuštění od stereotypního sexuálního života

Opakovat pořád ty samé polohy a pohyby člověka nudí. Erotická masáž nabídne zpestření sexuálního života. Pokaždé se mohou masírovat jiné části těla nebo se může masírovat jinými metodami. Možností je spousta, stačí zapojit fantazii.

Navíc se může stát, že masírovaný přijde na úplně nové věci (v tomto případě především doteky), které ho vzrušují. Partner se ho do té doby možná na těchto místech nikdy nedotýkal, tak neměl možnost to zjistit. U mužů toto často platí při masírování prostaty.

Relaxace a uvolnění mysli i těla

Masáže obecně dovedou člověka k naprosté relaxaci a ani ty erotické nejsou výjimkou. Po dlouhém pracovním dni si tělo zaslouží odpočinout a naše duše se chce zbavit stresu a všeho, co ji tíží. Při užívání si této chvíle se člověk soustředí pouze na přítomný okamžik, na doteky a na to, jak reaguje jeho tělo. Nic jiného v tu chvíli neexistuje. Uvolnění tvoří důležitou součást celého procesu, a proto byste se měli ujistit, že na to jdete správným způsobem, inspirovat se můžete v tomto zajímavém článku.

Hebká pokožka

Díky tomu, že se erotické masáže provádějí za použití esenciálních přírodních olejů, se při pravidelnějším masírování může pokožka velmi zlepšit. Nebude suchá, naopak bude vláčná a zdravá. Jen pozor na přemíru oleje, ta může naopak způsobit nepěkné pupínky. Papírové ubrousky tento problém ale hravě vyřeší.

Uspokojení

Uspokojení se záměrně nachází až na posledním místě. Již bylo naznačeno, že se nejedná o primární účel erotického masírování. U některých druhů se dokonce vyskytuje snaha o zabránění orgasmu/ejakulace a podporuje se uspokojení celého těla. Kdybyste ale toužili po masáži penisu nebo bodu G, abyste dosáhli naprostého uspokojení, můžete se o to také pokusit. Záleží na každém, jaké zakončení si vybere.

Co dělat po erotické masáži?

Erotická masáž může být i skvělou předehrou, což představuje její další nespornou výhodu, ale to neznamená, že by na to pár musel hned skočit, když bude dokončena. Záleží to pouze na partnerech samotných, jak se rozhodnou a zda budou mít chuť a energii se milovat. Určitě nebude škoda, když se rozhodnou jít spát bez dalších intimností, protože tato samotná činnost jim poskytla již dostatek intimity. Někdy dokáže dokonce poskytnout i více intimity než samotný styk. Naopak když se rozhodnou, že sex chtějí, vybrali si vhodnou dobu. Oba jsou vzrušení na maximální úroveň, tudíž by se neměly vyskytnout komplikace v podobě bolestivého sexu apod., který často trápí ženy v dlouhodobých vztazích.

Sdílet článek