Expresní kurýrní služba šetří čas i peníze

Za život pošle každý nejméně jeden dopis a též se čas od času stane, že je potřeba zaslat důležité dokumenty spolehlivou spediční firmou. Proto podniky i soukromé osoby využívají expresní kurýrní služby nabízející atraktivní tarify i doručovací časy. Na trhu najdete hned několik velkých jmen známých firem, s nimiž budou i cenná psaní v dobrých rukou. Bezpečnou přepravu zajišťují speciálními vozy, popřípadě lze využít i leteckou přepravu. Ať už potřebujete poslat obálku, balík anebo nadměrnou zásilku, využijte expresních dodacích termínů a skvělých cen!

In Time v Praze

Kurýrní služba Praha se specializuje na standardní i expresní doručování. Kromě doručování po České republice můžete nechat své zásilky poslat třeba k slovenským sousedům, do Anglie do několika hodin. Urgentní doručení jsou sice finančně nákladnější, kurýr ovšem veze pouze vaši jednu zásilku kamkoliv a kdykoliv. Tato služba je dostupná bez omezení operativních hodin, o víkendech, svátcích a po celé Evropě. Samozřejmostí je pak informace o doručení a převzetí cenného psaní či balíku. Neplýtvejte časem a vyzkoušejte online objednávkový formulář na www.intimekuryr.cz/nase-sluzby/kuryrni-sluzby, a neobávejte se o celní řízení, to za vás váš spediční partner ihned vyřídí.

Vsaďte na jistotu a vyberte správně

Ryze česká společnost In Time je jasnou volby nejen pro obyvatele hlavního města. Na trhu funguje tato privátní firma již od roku 1990 a za dobu svého působení se dostala na přední pozice v zajišťování vnitrostátní i letecké přepravy. S tímto diskrétním zprostředkovatelem si můžete být jisti, že vaše zásilky budou včas doručeny, nepoškozeny a pojištěny. Už žádné ztracené balíky a poničené dopisy s důležitým obsahem! Investujte do kvalitního přepravce a uvidíte, že posílání dopisů bude konečně zábava bez dlouhých front a stále se měnících cen.

Sdílet článek