Firma TECHSEAL nabízí ložiska všeho druhu

Kvalitní ložiska, automobilové řemeny, průmyslová těsnění, gufera a lepidla nabízí spousta odborných společností. Nicméně ne u všech dosáhnete vynikajícího poměru cena/kvalita. Pakliže hledáte dodavatele, který vás uspokojí po kvalitativní i cenové stránce, dovolujeme si vám představit firmu TECHSEAL. Na tuzemském trhu působí od roku 2006 a již od svého počátku se orientuje na výše uvedený sortiment zboží.

Proč nakupovat u TECHSEAL?

Nevyhovuje-li vám cenová politika současného dodavatele, neměli byste s výběrem nového otálet. Pražská společnost TECHSEAL se pyšní bohatým produktovým portfoliem s bezkonkurenčním poměrem cena/kvalita. Provozuje kamennou pobočku ve Štěrboholech a internetový obchod, který je vhodný především pro mimopražskou klientelu.

Internetový obchod je přehledný a intuitivní. Můžete se přihlásit k odběru novinek, přičemž budete vždy informovaní o novém zboží či o slevách. Laskavá zákaznická podpora je vám kdykoliv k dispozici. Personál můžete kontaktovat buď e-mailem, nebo telefonicky. TECHSEAL vás uspokojí rychlou dodávkou objednaného zboží, neboť skladové zboží je odesíláno do tří dnů. V případě, že není zboží skladem, expeduje do týdne.

Ložiska – od kuličkových po jehlová

Ložiska jsou nenahraditelnou součástí mnoha technických zařízení. Zajišťují otáčivý, respektive posuvný pohyb dílů. Existuje spousta druhů ložisek, přičemž nejpoužívanější jsou kuličková, jehlová a kuželíková.

Nejrozšířenější jsou kuličková ložiska, která jsou schopna pracovat s vysokými otáčkami. Jsou charakteristická minimální údržbou a jednoduchou montáží. Konstrukčně jednoduchá jsou jehlová ložiska, která jsou typická malými rozměry a nízkou hmotností. V technickém průmyslu mají velký význam i kuželíková ložiska, která jsou k dostání ve variantách jedno řada, dvou řada a čtyř řada.

Sdílet článek