Fólie a tónování autoskel zaručují lepší ochranu vozidla

Zejména nová vozidla si žádají zvláštní péči a ochranu, které lze dosáhnout nejen pravidelnou údržbou nebo bezpečnostním systémem, ale také speciálními fóliemi. Před čím vaše vozidlo speciální autofólie ochrání?

· UV záření: Sluneční záření se velmi negativně projevuje nejen na stavu laku, ale také interiéru vozidla. V rámci ochrany laku nabízí řešení ochranné autofólie, nežádoucímu blednutí plastových komponent a popraskání kůže předchází fólie umístěné na oknech.

· Přehřívání: S předchozím bodem úzce souvisí také nežádoucí přehřívání interiéru, které je nepříjemné při kratších i dlouhých cestách. Zde se ke slovu dostávají takzvané absorpční fólie, které zachytí až 60 procent tepelné energie, při použití inovativních keramických fólií se jedná o více než 90 procent tepla. Naopak v chladném počasí speciální tepelně izolační fólie zvyšují celkový tepelný komfort, což je nedocenitelné zejména při cestování s malými dětmi.

· Vloupání: Pro zloděje jsou zejména luxusní auta velkým lákadlem a jakákoli drobnost je při pohledu do jejich interiéru zaujme. Jestliže chcete svůj majetek ochránit, potom zvažte tónování autoskel, aby zloději neměli šanci zjistit, co se ve vašem vozidle skrývá.

· Poškrábání: I při sebevětší opatrnosti je těžké zabránit drobným kolizím, zejména na parkovištích a podobných frekventovaných místech. I zde má použití speciálních fólií své opodstatnění, neboť na povrchu karosérie vznikne sice nenápadná, nicméně dostatečně silná vrstva, která předejde nechtěným drobným škrábancům.

· Zvědavé pohledy: Obtěžují vás zvědavé pohledy kolemjdoucích, cyklistů u dalších účastníků silničního provozu? Nebo chcete mít soukromí, když stojíte na parkovišti? Potom určitě stojí za zvážení tónování autoskel, které autu propůjčí nejen luxusnější vzhled, ale ochrání vás před otravnými zvědavci.

Profesionální tónování autoskel

Tónování autoskel v Brně je velmi oblíbené. Instalaci speciálních bezpečnostních fólií v Brně a širokém okolí nabízí společnost SunPro, která si zakládá na precizním provedení pro dosažení maximálního užitku při ochraně vozidla a zlepšení jeho užitných vlastností.

Sdílet článek