I repasované počítače mají vysokou výkonnost

Neustále něco vyřizujete, někomu pomáháte, odpovídáte na emailové zprávy, zadáváte dotazy, objednávky, vyzdvihujete klady nových výrobků a služeb. Nastavili jste si pekelné tempo z důvodu, že se musíte udělat hodně práce v krátkém čase. A najednou přijde pohroma! Konec naplánovaným aktivitám. Počítač vás opět zradil. Nefunguje a nejde opravit.

Rychlé a levné řešení až na prvním místě

Moderní technologie vás nečekaně dostaly do průšvihu. Proč si problémy vždy vybírají nejhorší momenty? Omezený rozpočet se probíral na firemní poradě sotva před měsícem. V žádném případě se nepřistoupí k nákupu zcela nových notebooků, tabletů a počítačů. V uších vám začne znít odvěká moudrost – i za málo peněz se dá získat hodně muziky. Napadají vás repasované počítače. Nákup by vyšel na zlomek ceny. V hlavě si promítnete situaci, kdy se velká firma zbavuje svých PC a nakupuje úplně nové modely. Odložené kousky však stále fungují velice slušně. Zároveň se starší typy od renomovaných výrobců vyrovnají výkonností novým. Nic nezabrání provozování obvyklých činností. Neohrozí se upravování fotografií, aplikace určené pro kancelář, brouzdání internetovým světem, přehrávání hudby a videí.

Repasovaná technika má své výhody

Zabýváte se grafikou, navrhujete konstrukce, architekturu, anebo patříte ke specialistům v lékařství? Právě pro vás je určen počítač pro CAD / CAM ke 3D modelaci. Pracovnímu stroji nechybí dobrý systém chlazení, šasi s očekávanou kvalitou, vícejádrový procesor, velká kapacita RAM paměti a grafická karta s výkonným procesorem. Osazení pomocí procesorů XEON s velikostí RAM až 72 GB, ale také optimalizování karty NVIDIA Quadro, zajistí maximální chod. Za zlomek původní ceny, pokud si vyberete na LevnaPC.cz, kde nabízí různá zařízení vhodná pro aktuální aplikace. A to všechno s poskytnutím záruční lhůty na zakoupené zboží.

Sdílet článek