I varná konvice může podtrhnout vzhled kuchyně

Poohlížíte se po nové rychlovarné konvici? Vyberte si takovou, která bude s interiérem vaší kuchyně skvěle ladit. Domácí spotřebiče v současné době často plní také funkci dekorativní a mohou se stát zajímavým designovým prvkem v místnosti. Rychlovarné konvice KitchenAid jsou kvalitní, uživatelsky velmi pohodlné, a navíc vyvedené v originálním moderním provedení. Stačí si jen vybrat!

Jedinečný design do vaší kuchyně

V každé moderní i klasicky zařízené kuchyni skvěle vypadá například konvice Artisan v oblíbeném retro stylu. Dokáže podtrhnout vzhled každé kuchyňské linky a její používání si zamilujete. Pokud máte rádi produkty výjimečného vzhledu a vysoké kvality, právě jste na jeden narazili.

Rychlovarná konvice Artisan se nabízí v 9 různých moderních barvách. Klasiku zastupuje černá, která se hodí především do prostor, které obývají muži. Mandlová působí velice elegantně, stříbřitě šedá se bude vyjímat v moderně zařízených kuchyních a barva malinové zmrzliny nebo zeleného jablka všude tam, kde to hýří barvami. Chcete-li, aby vaše kuchyň neztrácela nádech luxusu, matně perlová představuje barvu stvořenou právě pro vás.

Artisan

Zdroj: Pixabay.com

Skvělé uživatelské funkce

Rychlovarná konvice Artisan s objemem 1,5 litru je vybavena viditelným kruhovým teploměrem, který kromě toho, že dodává designu na originalitě, plní samozřejmě funkci praktickou. Můžete sledovat teplotu vody a konvici vypnout, kdy je potřeba. K tomu zde existuje chytrá funkce, jež vám umožní nastavit přesnou teplotu v rozmezí od 50 do 100 °C, při které se konvice sama automaticky vypne. Navíc je vylepšená dvojitou stěnou, která zajistí udržení horké vody po delší dobu, což je věc, kterou každý spotřebitel ocení.

Rychlovarná konvice KitchenAid představuje spolehlivého pomocníka do každé kuchyně a zároveň se stává stylovou ozdobu interiéru.

Sdílet článek