Komfortní cestování autem? Vyberte si špičkové autobaterie podle typu auta!

Každý automobil se skládá z nepřeberného množství součástek, které mohou kdykoli vypovědět svoji službu. Jednou z nich, od níž odvisí několik základních funkcí, je autobaterie. Nenechte se ukvapit levnějším nákupem pochybné kvality, raději investujte do léty prověřených akumulátorů, které vás nenechají ve štychu v odstavném pruhu na dálnici. Základem spolehlivých baterií je jejich precizní technologické zpracování, odolná konstrukce a záruka minimální ztráty proudu.

Moderní akumulátory s tradicí

Jednotlivým typům vozidla odpovídají konkrétní auto – baterie. Jste-li v tomto ohledu spíše laici, nechejte si určitě poradit od profesionálů. Kvalitní akumulátor vás díky vysokému startovacímu proudu nezradí ani v extrémních teplotních výkyvech. Například na adrese https://www.nekvinda-obchod.cz/1-autobaterie/ seženete jedny z nejvýkonnějších autobaterií vůbec. Během dlouhé výrobní praxe se produkty firmy osvědčily natolik, že získaly řadu ocenění. Modely autobaterií pokrývají automobilový průmysl téměř z 90 procent!

Dlouhá životnost a spolehlivý výkon

Produkty s kapacitním rozsahem 46 až 230 Ah jsou vhodné nejen pro osobní vozy, ale též nákladní automobily a kamiony. V nabídce jsou i autobaterie specifické technologie určené automobilům s větším množstvím elektronických vychytávek. Tyto silné energetické zdroje vynikají ochranou proti korozi a zkratu, vykazují dlouhou životnost a úctyhodný startovací výkon. Autobaterie do kamionů a náklaďáků nepostrádají ani antivibrační systém a vyztužený konstrukční rám. Akumulátory určené do autobusů mají navíc separátor ze skelných vláken a stejně tak speciální systém odplynění. Optimální spotřebu proudu nebo centrální větrací systém ocení také řidiči zemědělských strojů.

Během roku si klienti objednají několik tisíc autobaterií a spolehlivá společnost je zdarma doručí kamkoli po České republice do druhého dne od objednání. Zařaďte se k zástupu spokojených zákazníků, kteří jsou pro firmu největší odměnou!

Sdílet článek