Kurzy angličtiny Brno – využijte last minute nabídek!

Podzim se odjakživa nesl v duchu nových začátků. Začíná nové roční období, nový školní rok, nové kroužky a také nové jazykové kurzy. Podle toho, co jsme vypozorovali za roky praxe, studenti jsou právě v září a říjnu nejvíce motivovaní a odhodlaní chodit ať už do kurzu angličtiny, nebo jiných jazyků.

Všechny jazykové školy nabírají na podzim nové studenty, a i když už některé z kurzů začaly, nevěšte hlavu. Můžete se stále přihlásit a využít například také last minute cen, které jsou mnohdy nižší. Nebo se přijďte podívat na ukázkovou hodinu! 

Které jazyky jsou momentálně trendy? Angličtina Brno je hodně široký pojem, jak vybrat ten správný kurz? Učit se ve skupince, nebo raději individuálně? Na všechny tyto otázky vám odpovíme v dnešním článku, tak čtěte dále!

Jak si vybrat dobrou jazykovku

Jazykových škol je v Brně spousta, těch vážně dobrých pak už méně. Dáme vám proto pár tipů, na co se zaměřit při výběru té své. Prvním základním pravidlem je: udělejte si průzkum. Dostatek informací je klíčem k dobrému výběru, nebojte se tedy ptát na vše, co vám není jasné.

Dobré je pročíst si recenze, které píšou studenti, kteří byli ve stejné situaci, jako jste teď vy. Využijte také ukázkové hodiny zdarma, jen tak uvidíte, jestli vám lektor, materiály nebo tempo výuky vyhovuje. Co se týče ceny, ta vysoká není zárukou kvality a na druhé straně příliš levné kurzy mohou být podezřelé.

Jaké jazyky jsou teď trendy?

Oblíbenost jednotlivých jazyků se stále mění, jedno však zůstává stejné. Nejpopulárnější a nejnavštěvovanější jsou jazykové kurzy angličtiny. Angličtina se stala mezinárodním jazykem a její prvky pronikají i do češtiny. Nikdy proto není pozdě s ní začít. Díky většímu výběru lektorů je jednodušší najít ty opravdu kvalitní.

kurzy angličtiny

Vedle angličtiny se drží němčina, která se však o pozornost přetahuje se španělštinou. Z těch méně obvyklých se teď těší popularitě italština a japonština. Pokud máte chuť začít se učit jazyk, který tolik lidí v Česku neovládá, mohou být právě tyto dobrá volba pro vás.

Výhody skupinových kurzů

Na podzim začínají ve velké většině právě skupinové jazykový kurzy. Pokud se chcete připravovat na zkoušku nebo sledujete konkrétní cíl, možná je lepší přihlásit se do kurzu individuálního. Ten může začít kdykoliv podle toho, jak to vyhovuje vám.

Skupinové kurzy mají výhodu právě v tom, že s ostatními studenty v kurzu sdílíte své zkušenosti, tipy a triky a hlavně motivaci. Hodiny jsou více interaktivní a často se utvoří skvělá parta, která spolu pak tráví čas i mimo učebny jazykové školy. Dejte si však pozor na příliš mnoho studentů ve skupině! Takové kurzy nejsou tak efektivní, protože se lektor nestačí věnovat všem.

Jazykové školy PELICAN

Tak co, jste teď motivovaní a odhodlaní se pustit do kurzů angličtiny nebo jiného jazyka? Tak vzhůru do toho! Pokud je něco, co byste chtěli vědět, zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN, kde vám rádi podají veškeré informace k novému semestru jazykových kurzů.

Sdílet článek