Moderní venkovní zastínění: Rolety a žaluzie

V průběhu celého roku proniká do interiéru nemovitostí velké množství světla a tepla, které nemusí být žádoucí. I proto se vyplatí spolehlivé zastínění interiéru, které lze realizovat hned několika způsoby. Mnohé domácnosti disponují klasickými hliníkovými nebo látkovými žaluziemi přímo v interiéru. Jejich pořizovací cena je sice velmi nízká, nicméně kvalita zastínění bohužel také. I proto se vyplatí venkovní rolety nebo žaluzie. Právě na jejich přednosti a možnost pořízení se soustředíme v následujících řádcích.

Designově dokonalé rolety

Jestliže již máte nějaké vnitřní zastínění a potřebujete jej zdokonalit, vyberte si venkovní rolety. Právě ony totiž dokážou ochránit nejen před světlem, ale v zimě umí pomoct izolovat interiér a v létě naopak nepustí dovnitř horko. Ochrání i před nepříjemným lidskému zdraví škodlivým UV zářením, Vzhledově jsou dokonalé, a to jak v provedení s přiznaným pouzdrem, tak i ve variaci s pouzdrem integrovaným v omítce nebo ve stavebním překladu.

Ovládejte míru světla s venkovními žaluziemi

Pokud chcete ještě větší komfort, vsaďte na venkovní žaluzie. Ty se vyznačují důmyslným seskupením lamel vyrobených v různých tvarech a šířkách. Jmenovat bychom mohli velmi často volené lamely ve tvaru písmene C anebo variace kopírující tvar písmena Z. K dispozici jsou i modely se zesílenými lamelami. Ovládání celého systému je zajištěno pomocí manuálního mechanismu, či elektricky. Dálkový ovladač dokáže nastavit pohodlně míru zastínění.

Volte spolehlivého dodavatele

Ať už vybíráte jakékoli zastínění, vyberte si spolehlivou firmu, která nabízí velké množství rolet, žaluzií a také doplňků, mezi které patří třeba sítě proti hmyzu. Naším tipem je největší dodavatel stínícího sortimentu u nás- společnost Climax. Mimo prodej zmiňované stínící techniky se zabývá i jejím servisem a montáží.

Sdílet článek