Montovaná hala šetří čas i peníze

Jestliže hledáte řešení, jak rychle, cenově výhodně a zároveň kvalitně postavit halu, přístřešek pro zemědělskou techniku či snad sportovní aktivity, máme skvělý tip. Nabízí se špičkové haly z dílny POLAK CZ s.r.o., jež realizují zakázky na domácí půdě i v zahraničí a to už od roku 1999. Po celou dobu svého stabilního působení nejen na českém trhu pracují s nejmodernějšími postupy a materiály, což zaručuje dlouhodobou spokojenost zákazníků napříč individuálními zakázkami a požadavky. Ať už se rozhodnete pro stavbu haly a stejně tak zastřešení, u této společnosti máte jistotu precizního zpracování od samotného návrhu až po výsledné předání kompletní zakázky.

Proč právě montované haly?

Našli jsme minimálně pět důvodů, proč by vaší volbou měla být zrovna montovaná hala. První z nich je cena, ta je výrazně nižší, a tím pádem dostupnější oproti cenám za klasické budovy. Kvalitní plachtová hala nevyžaduje žádnou speciální údržbu, takže vás její provoz téměř nic nestojí. Dalším benefitem montované stavby je možnost variabilního použití samostatně i napojením na stávající budovy. Samozřejmostí u tohoto typu hal je rychlá montáž i následná demontáž s okamžitou připraveností k přesunu. Haly jsou stavěny zkušenými profesionály na klíč, přesně podle vašich požadavků a přání. Vzhledem k tomu, že se haly využívají jako sportovní zázemí, jízdárny, hangáry, skladovací prostory a zemědělské objekty, pak je k nim dostupný též široký výběr volitelných prvků. Mezi nimiž naleznete například zateplovací systém, umělé osvětlení, popřípadě odvětrávání.

Opláštění značkovým materiálem

Rozhodnete-li se pro montovanou halu, budete překvapeni plusovými vlastnostmi opláštění s minimální životností 10 let. Plachta je navržená tak, aby odolala působení větru, udržela svou původní barvu a neměnila stálost díky klimatickým změnám, mechanickému poškození a UV záření. Má-li vaše nová hala sloužit zároveň jako efektivní reklama, neváhejte se dotázat na možný potisk loga.

Sdílet článek