Nanosilver – termo oblečení pro nejnáročnější situace

Současná doba a pokrok s sebou přináší i nové materiály, do kterých se můžeme obléci a které obstojí i v nejnáročnějších přírodních podmínkách. Chystáte-li se tedy zdolávat himalájské štíty, nebo alespoň alpské velehory, rozhodně si vyberte některé z funkčních prádel s obsahem nanostříbra. Protože mít kvalitní spodní prádlo je nejen pro cestovatele tolik potřebný základ, na kterém buduje celou svoji garderobu do hor. Není nic horšího než špatně oblečený turista, kterému v horách promokne nevhodné oblečení. Dnes letí nanosilver.

Co je to nanosilver?

Spodní prádlo či ponožky obohacené molekulami stříbra (anglicky silver) vykazují vynikající užitné vlastnosti, které ocení hlavně ti, kdo se pohybují v náročném prostředí. A nemusí se jednat pouze o drsnou přírodu, ale i manažeři se hodně potí a potřebují, aby jim jejich spodní prádlo pomáhalo v boji proti nepříjemnému zápachu z potu. S tím ruku v ruce jdou i kožní problémy. Však to znáte, stačí mít na noze zpocené ponožky v uzavřené botě a kožní plísně na sebe nenechají dlouho čekat. Jejich léčba je většinou zdlouhavá. Proč tedy tomuto problému nepředejít? Termo prádlo s částečkami stříbra má antibakteriální úpravu a je funkční. To znamená, že v létě umí odvádět pot z těla, v zimě naopak zahřeje. Pro tyto vlastnosti je spodní prádlo s nanostříbrem maximálně pohodlné a prodyšné.

Termo ponožky do každého počasí

Ponožky Nanosilver s Merino vlnou jsou vyrobené z vlněného úpletu, který obsahuje zároveň i částečky stříbra zapletené ve vlákně vlněné příze, a jsou tak vhodné hlavně pro celodenní nošení. Ocení je každý, kdo dbá o svoji hygienu. Stříbro v termo ponožkách totiž slouží jako prevence plísní, mykóz a ekzémů a pomáhá je odstranit.

Hledáte-li kvalitu a funkčnost u spodního prádla a ponožek, pak vyzkoušejte produkty, které ve svém internetovém obchodě nabízí firma NanoTrade, s.r.o. pod značkou nanosilver®.

Sdílet článek