Nehtová modeláž je jednoduchá

Nehty jsou jakousi vizitkou ženy. Krásné a upravené nehty působí elegantně a reprezentativně. Kdežto neupravené nehty působí opačným dojmem. Jestliže vám nebyly od přírody dopřány zdravé nehty, můžete se rozhodnout pro nehtovou modeláž. Dnes je nehtová modeláž prováděna dvěma způsoby – gelem a akrylem. U nás se velmi rozšířila nehtová modeláž UV gelem, s akrylem se setkáte spíše v USA. Nehtová modeláž není nic složitého a zvládnete ji i vy z pohodlí svého domova. Stačí si zakoupit potřebné příslušenství. Nemusíte tak pravidelně navštěvovat nehtové studio a neustále platit za jejich služby. Nehtová modeláž doma vám ušetří spoustu peněz.

Gelové nehty působí přirozeně

Gelové nehty, které jsou u nás nejrozšířenější, stojí kolem 500 – 600 Kč v nehtových studiích. Samozřejmě, jejich cena se liší od typu studia a lokality. Akrylové nehty jsou už mnohem dražší a začínají na částce 1 000 Kč. Gelové nehty nadchnou svou pevností, přirozeností a také možností pestrého zdobení. Gelové nehty vás budou reprezentovat za jakékoliv životní situace. Ať už se chystáte na důležitou pracovní schůzku, nebo vás čeká narozeninová oslava, gelové nehty budou vždy působit elegantně a přirozeně. Na pracovní schůzku zvolte francouzskou manikúru, na oslavu zase pestrobarevné zdobení, které nadchne okolí.

Základem je sada na gelové nehty

Pokud se rozhodnete pro modeláž nehtů, pak je základem sada na gelové nehty, která obsahuje pro začátek vše potřebné. Sada na gelové nehty obsahuje UV lampu, tipy pro nehty, štětce, pilníky, UV gely, olejíčky a podobně. Sada na gelové nehty je k dostání v různých variantách. Jednak je dostupná pro začátečnice se základním vybavením, jednak je v nabídce sada na gelové nehty pro profesionálky a pokročilé. Vyberte si sadu na gelové nehty dle svého gusta.

Sdílet článek