Nejvyšší čas vybrat dovolenou

Pojďte se trošku ohřát a načerpat inspiraci na letní dovolenou. Neláká vás exotika, cestujete raději autem a nejlépe tam, kde se domluvíte v rodném jazyce? Pak se nabízí oblíbená destinace českých turistů – Chorvatsko. Tato země uspokojí mladé, nenáročné páry, rodiny s dětmi i všechny klienty toužící po klidné a romantické dovolené. Jadran se jako jediný v Evropě pyšní více než dvěma stovkami pláží s oceněním modré vlajky, jež symbolizuje čistotu a pozitivní přístup k životnímu prostředí.   

Chorvatsko ubytování

Způsobů, jak a kde se ubytovat, máte hned několik. Jak by se vám ale líbilo letos vyměnit kemp a stan za pohodlné lůžko a servis? Stačí si vybrat cenově dostupný hotel s komfortně zařízenými pokoji, vlastním sociálním zařízením a udržovanou oblázkovou pláží. Depandance Neptun hotel – Tučepi představuje nově renovované ubytovací zařízení s all inclusive stravováním a službami pro klienty. Komplex se nachází asi dvě stě metrů od průzračného moře a příjemnou procházkou se dostanete také do města. Zvolíte-li tento komplex pěti budov pro svou dovolenou, dočkáte se oázy klidu. Budovy jsou zasazeny do nádherné zeleně a slibují chvíle pro dokonalou relaxaci. Velké dětské hřiště potěší menší děti a dospělým zase učaruje večerní program s živou hudbou několikrát v týdnu. Na hřišti ale zábava pro potomky nekončí! Animátoři pro ně organizují dětský a taneční klub nebo junior klub pro starší děti. Neptun hotel – Tučepi vyniká skvělou polohou, špičkovým zázemím a úchvatnými plážemi v těsné blízkosti.

Chorvatsko hotely – vyberte správně

Hotel má vyřešeno stravování formou all inclusive, což hostům umožňuje ochutnat místní kulinářské pochoutky i tradiční evropskou kuchyni. Svačina pro děti, půlnoční svačiny a podvečerní čaj jsou dalšími stravovacími benefity. Objekt má v nabídce speciální kurzy, během nichž se naučíte hrát tenis, fotbal a stejně tak basketbal. Ochuzeni nebudou ani milovníci vodních hrátek. Čekají vás atrakce, půjčovna šlapadel, vodní lyžování nebo adrenalinová cesta na nafukovacích atrakcích. To vypadá na parádní dovolenou, co říkáte?

Sdílet článek