Nekonečná zábava na zahradě

Byť teplým měsícům odzvonilo a místo zahradního grilování trávíme čas přípravou zahrady na zimu, děti se baví stále a vůbec nezáleží, zda je venku třicet stupňů nad nulou, vydatně prší anebo začíná sněžit. Pobyt dětí venku je navíc doslova žádoucí, proto se vyplatí investovat do herních prvků, které vydrží změny povětrnostních podmínek a poslouží na delší časové období při vývoji dítěte. Hledáte-li vhodnou zábavu na zahradu, dětské hřiště či na chalupu k babičce, vsaďte na osvědčenou klasiku – dětské domečky!

Dětský domek jako obchod, skrýš i tepee

Dětské domečky jsou vyrobeny s ohledem na potřeby dětí. Jsou ideálním společníkem na zahradu ideálně již od tří let a věřte, že vaši ratolest neomrzí ani po pár letech společných her. Díky dětské fantazii se domeček jednoduše promění v obchod se zmrzlinou, útočiště před piráty a draky a stejně tak pozorovací skrýš před nepřáteli. Byť je vše na oko, domečky jsou vyráběny tak, aby odolaly časté manipulaci dětských rukou a zároveň poskytly dostatek prostoru při uskladnění jiných venkovních hraček. Kromě dřevěného domečku lze investovat také do hřiště, které je certifikováno podle zákonné normy a díky tomu se dají hřiště využívat také na veřejných místech, v prostorách škol, hotelů či restaurací. V nabídce najdete mnoho variant hřišť, přičemž většina z nich obsahuje schůdky, stříšku, skluzavky, popřípadě houpačku a žebřiny. Zajímavý je také sortiment na https://www.skluzavky.cz/, kde najdete i atraktivní cenové akce, bazarový výprodej nebo novinky pro další sezónu.

Dřevo patří na zahradu

Dřevo je nestárnoucím materiálem, jenž osloví všechny věkové skupiny. Vyžaduje sice pravidelnou péči, ale zato vám bude sloužit opravdu dlouho. Navíc originální struktura dřeva se nedá nahradit žádným jiným materiálem. Proto kromě domečku pro děti myslete i na sebe a pořiďte si třeba krásný zahradní nábytek, dekorace, lehátko či altán anebo koupací sud, ve kterém se dokonale zahřejete, i když venku budou teploty pod bodem mrazu.

Sdílet článek