Nenechte se připravit o odškodnění po dopravní nehodě

Pracovní úraz a autonehoda náleží do situací, které vám dovedou doslova obrátit dosavadní život naruby. Nejspíše se budete dlouho dostávat z psychických a fyzických následků, ale i v těchto případech nezapomeňte na nároky odškodnění – dopravní nehody.

Poškození pacienta znamená získání odškodnění

Říkáte si, že absolutně nezvládáte zajistit veškeré záležitosti týkající se odškodnění po dopravní nehodě? Zbytečná obava, vždyť to za vás rádi vyřídí odborníci. Pamatujte si, že finance lze vyžádat u osoby, která tento nemilý stav zavinila, ale rovněž u pojistitele vozidla. Finanční vyrovnání se určitě hodí, speciálně ve chvílích, kdy vás prodělané neštěstí odstaví z normálního pracovního procesu. Nárok vzniká tehdy, kdy nehodu zavinili jiní řidiči z nejrůznějších důvodů.

Vůbec se nezabývejte zněním současných zákonů, ale zaměřte se na uskutečnění telefonického nebo písemného kontaktu s firmou, která se v této problematice dobře orientuje. Hodně se využívá i jednoduchý webový formulář, kde uvedete základní informace a rychle dojde ke vzájemné komunikaci. Nejprve se domluvíte na předání důležitých dokladů. Konkrétně jde hlavně o dokumenty týkající se dopravní nehody, jednání s pojišťovnou a viníkem, trestního nebo správního řízení.

Posouzení dodaných podkladů a následné jednání

Pokud vám chybí požadované podklady pro odškodnění dopravní nehoda, netrapte se tím, protože společnost vám nabídne pomoc je sehnat. Jakmile se prostudují fakta, proběhne bezplatné posouzení a bude vám poskytnut návrh na nejlepší řešení. Jednání odstartují, jestliže bude tento případ vypadat nadějně. Po podepsání smlouvy vám bude zajištěna advokátní kancelář zabývající se touto specializací. K vymáhání se použijí soudní i mimosoudní způsoby, jak s pojišťovnou, tak s viníkem. Za služby zaplatíte pouze v úspěšných kauzách.

Sdílet článek