Okouzlující manikúra P Shine

Chcete pro své přírodní nehty jen to nejlepší? Podstupte manikúru P Shine, která zaručuje speciální péči o přírodní nehty. Jejími hlavními přednostmi je dlouhodobý účinek a nenáročné udržování lesku ošetřeného nehtu. P Shine má za úkol nehty zpevnit, dodat jim pružnost a zajistit metabolismus nehtového kořene a lůžka. P Shine je ideálním bojovníkem proti lámání a třepení nehtů. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod k léčbě oslabených přírodních nehtů zejména po nehtové modeláži.

Čistě přírodní manikura

Tato manikura je založena na přírodních produktech, které obsahují včelí vosk, mateří kašičku, jemné parafíny a celou řadu vitamínů, jež nesmí nehtům chybět. Manikura se provádí lehkým broušením jedním směrem zeleným pilníčkem, pak se na špachtličku nabere zelená pasta, která se zelenou leštičkou opatrně zapracovává do nehtu. Na špachtličku pak naberete růžový pudr, který přenesete na růžovou leštičku a opět opatrně zapracujete do nehtu, až docílíte vysokého lesku. Manikura není těžká, a tak si ji můžete provádět i doma. Stačí na www.rajnehtu.cz zakoupit příslušné vybavení. V opačném případě můžete navštívit nehtové studio, které také poskytuje tuto službu.

Vaše nehty budou dokonale krásné

Nemusíte hned volit modeláž gelových či akrylových nehtů, abyste zakryli své nezdravé přírodní nehty. I přírodní nehty můžete mít dokonale krásné, stačí pouze vědět, jak na to. P Shine zabrání vysušování nehtu, zkvalitní vaše nehty a dodá jim vitamíny, které potřebují.

Sdílet článek