Podnikatel – svého štěstí strůjce

Hlavním úkolem, který stojí před každým ze soukromých podnikatelů, je dosahování zisku. Jistě, ne vždy jde v podnikání jenom o toto, soukromničení může navíc skýtat třeba i pocit sebeuspokojení, možnost seberealizace, skvělou image a podobně, ale hlavní tu vždycky bylo, je a také bude to, aby si na sebe někdo takový vydělal. Protože od toho tu je podnikání především, s dostatečnými příjmy toto stojí a padá.

Jenže mezi teorií a praxí je jak známo nejednou i obrovská propast. A tak by si měl sice podnikatel dostatečně vydělávat, jenže ne vždy se mu to daří. A jsou i doby, kdy je firma na nule, a dokonce i ty, kdy se na podobném počínání prodělává.

Pokud je to ekonomicky beznadějné, udělá soukromý podnikatel nejlépe, když hodí pomyslnou flintu do žita, tedy když se svým podnikáním skoncuje a jde zkusit štěstí někam jinam. Ovšem dokud má skomírající podnikání nějakou naději, je daleko lepší si nějaké peníze půjčit a pokusit se zvrátit momentálně nepříznivý osud.

hypotéka pro podnikatele

Tím, co podnikatelům v podobných chvílích prospívá nejvíce, bývají nebankovní hypotéky. Jsou to totiž právě produkty jako podnikatelská hypotéka, které se dají snadno a rychle získat a jež lze použít k zaplacení všeho, co se zrovna nedaří financovat, s tím, že se taková investice vyplatí do budoucna. Taková hypotéka pro podnikatele je totiž v podstatě neúčelová hypotéka, již dotyčný získá za všestranně ideálních podmínek, a to i tehdy, když nemá vysoké zisky, zato ho však trápí exekuce, záznamy v registrech dlužníků, nesplacené další půjčky a podobně.

Člověk si tu zažádá a zakrátko je už půjčka schválena. A po podpisu smlouvy jsou peníze, jež mají postavit dotyčné podnikání zase na nohy, k dispozicí. S příznivými úroky, variabilní dobou splácení i výší splátek, bez jakýchkoliv nástrah skrytých ve smlouvě a bez poplatků předem. Skvělé, nemyslíte?

Sdílet článek