Přehlednost v dílně má své výhody

Každý podnikatel odsouhlasí, že firma potřebuje spoustu vybavení. Pokud se jedná o výrobní prostory, tam je třeba zohlednit také uskladnění materiálu a nářadí. Jak vypadá vaše dílna? Najdete vždy všechno ihned, anebo neustále něco sháníte na různých místech?

Pojízdné pracoviště vždy k dispozici

Efektivitu práce vždy zvýšíte tím, jak si vše dobře zorganizujete. Jestliže potřebujete přemisťovat pomůcky k vyrábění nebo opravám z jednoho plácku na druhý, vyzkoušejte dílenské vozíky. Zcela snadno na ně narovnáte vše potřebné pro daný okamžik. Nainstalovaná kolečka velice usnadní převoz na různé vzdálenosti. Jednou popojedete o několik centimetrů, jindy o metry. Záleží na vás. K výhodám patří, že si lze vybrat dílenský vozík s různými rozměry, životností a nosností. Najdete rozličné modely v úpravách se zásuvkami nebo bez. Nemusíte se obávat samovolného vysunutí šuplíků, protože nechybí pojistky. Madla zajišťují lepší manipulaci. U koleček oceníte otočnou brzdu.

Přehlednost vám ušetří čas

Lehčí a méně rozměrné materiály vypadají dobře, když najdete vhodnou skříň, kam vše narovnáte. Tady výborně poslouží speciální kovové skříně s nosností až několik set kilogramů. Už od pohledu si všimnete precizního zpracování, kvalitní povrchové úpravy kovu a laku. Prostě si řeknete, že tento druh provedení bude vyhovovat i náročným podmínkám a nezničí se dřív, než byste očekávali. Jistě uvítáte možnost nastavení vnitřních polic.

Péče o zaměstnance nesmí zůstat pozadu. Mimo skříní na uložení různých osobních věcí a oblečení, nezapomeňte na lavice šatní. Právě zde se dá posadit při převlékání a přezouvání do pracovního, nasvačit se, chvilku si odpočinout. Nebudete ochuzeni o možnost výběru z několika modelů. Lavice obstaráte v provedení s opěradlem a s věšákem. Věšáky jsou navařené na kovovou lištu a počet se odlišuje podle vybrané šířky.

Sdílet článek