Připravte se na úspěch studiem MBA

Pokud se chcete dostat do světa špičkového managementu a uspět v něm, vysokoškolské studium dnes už zdaleka nestačí. Práce ve velkých nadnárodních korporacích představuje především práci na sobě, další specializované studium a osobní rozvoj.

Jednou z cest, jak si vybudovat kariéru úspěšného managera v prestižních společnostech, je studium MBA.

Titul MBA z Cambridge Business School

Časová flexibilita studia je velkou výhodou pro ty, kdo si chtějí zvýšit vzdělání při zaměstnání. Studium probíhá z velké části online. Díky použití nejmodernějšího e-learning systému se výuka zefektivnila, je vysoce interaktivní a vyznačuje se aktivní komunikací mezi studenty a lektory. Studium v délce jednoho roku je rozděleno do deseti modulů, ty se ukončují vypracováním seminární práce. Studenti nejsou ochuzeni ani o osobní kontakt, během celého studia mohou navštívit čtyři sobotní celodenní bloky přednášek a seminářů. Podmínkou pro získání titulu MBA je, kromě výše uvedených dílčích seminárních prací, také vypracování a před odbornou komisí úspěšné obhájení závěrečné práce.

Studium zaměřeno na praxi v různých prestižních oborech

MBA v češtině

Pro uchazeče s ukončeným vysokoškolským vzděláním nejméně na stupni bakaláře, popřípadě s ukončeným BBA vzděláním nebo s doložitelnou praxí na manažerské pozici, je připraveno studium MBA (Master of Business Administration) pro management ve veřejné správě, ve zdravotnictví, Soft Skills, personální, finanční či sales management. Můžete se připravit pro kariéru v mezinárodních vztazích, marketingu či PR.

S titulem MBA je velká šance na prestižní zaměstnání

Po ukončení studia získáváte nejen prestižní titul MBA, ale i mezinárodní certifikát IES.

Absolventi a držitelé titulu MBA mají automaticky lepší výchozí pozici při budování kariéry na vrcholových pozicích různých korporací. Velký podíl na tom mají špičkoví lektoři s praktickými zkušenostmi, kteří vedou výuku se zaměřením na praxi v managementu i leadershipu. I díky nim se rychleji dostanete do světa lidí, na něž byste dlouho sháněli kontakty.

Sdílet článek