Pro firemní dress code i jako reklamní předměty

Přemýšleli jste nad tím, že by vašemu týmu slušela trička s firemním logem? Pokud vyberete příjemné barvy a zajímavý střih, může váš výrobní i obchodní kolektiv rázem působit úplně jiným dojmem. Bude na první pohled zřetelné, že jako tým držíte spolu, živé barvy umocní vaši dynamiku a aktivitu, a v neposlední řadě zvýšíte mezi zaměstnanci loajalitu k firmě.

Připravte pro své zaměstnance kolekci pro teplé letní dny i pro sychravý podzim.

Tílka na mnoho způsobů

V letním vedru ocení muži i ženy jednoduchá a snadno kombinovatelná kvalitní bavlněná tílka. Vhodně zvoleným střihem docílíte toho, že se váš tým bude cítit skvěle a pracovní morálka neutrpí ani v tom největším parnu. Zvlášť dámská tílka můžete vybírat z různých střihů, od tílek s úzkými ramínky, přes ta s hlubokým výstřihem až ke strohým kouskům ke krku. Také barevnost je široká a barvy je možné i vzájemně kombinovat.

Pánská tílka jsou rovněž k dispozici v několika různých provedeních, i když většinou se jedná o sportovní varianty.

Pro chladnější dny fleecové mikiny

Pro firemní kolekci jsou mikiny pravým kouskem oblečení, který můžete nosit klidně po celý rok. Pokud hledáte univerzální mikinu pro ženy i muže a pro každou příležitost, právě jste ji našli. Fleece je kvalitní, lehký, prodyšný a zároveň teplý materiál a jeho obliba stále roste.

Jednou z velmi dobrých voleb je mikina fleece od Xfer, české firmy vyrábějící už přes dvacet let reklamní firemní a sportovní oděvy či oblečení pro volný čas.

Reklamní dárky pro obchodní partnery

Značka Xfer je zárukou vysoké kvality výrobků, ať už se jedná o reklamní trička, polokošile nebo mikiny.

Precizní střih a zpracování textilních výrobků vám umožňuje věnovat vaše firemní kousky i jako reklamní dárek svým zákazníkům a obchodním partnerům, aniž byste se museli obávat, že s nimi nebudou spokojeni. Naopak, vaše značka v jejich očích ještě posílí.

Sdílet článek