Proč studovat program MBA na Cambridge Business School?

MBA, neboli Master of Business Administration, je v dnešní době hojně diskutovaným tématem. O co se vlastně jedná? Pokusíme si to ujasnit. Máme pro vás 5 důvodů, proč začít studovat a získat titul MBA.

1. Lepší finanční ohodnocení

Absolventi s titulem MBA mají vynikající předpoklad pro získání lepšího finančního ohodnocení. Tím, že se přihlásí ke studiu MBA, vysílají svému či potenciálnímu zaměstnavateli jasný signál, že se chtějí dále profesně rozvíjet, učit se novým trendům a pracovat na sobě. V tomto kontextu jsou více žádaní a též náležitě odměňovaní. Pokud se pro svůj profesní rozvoj rozhodnete i vy, můžete se ke studiu MBA přihlásit na Cambridge Business School, jedné z prestižních českých škol.

2. Nové znalosti a dovednosti

Teď si určitě myslíte, že je to jen omílaná fráze a co jiného byste od studia měli očekávat, než že se něco naučíte. Ano, ale studium MBA vám během jednoho roku dá více než několikaletá škola. Po nějaké době, kdy opustíte školu a pracujete, je přirozené, že trochu zpohodlníte. Proč byste se měli učit něco nového, když to, co víte, funguje? Cambridge Business School vás donutí vypořádat se s novinkami, aplikovat na řešení problémů nejnovější techniky a zapomenout na to, co už děláte stejně několik let.

3. Lepší kariérní možnosti

Tato výhoda jde ruku v ruce s první jmenovanou. Vyšší plat je jen logickým důsledkem vypracování se na lepší pozici. Absolventi MBA programu mají vyšší šance na získání manažerské pozice. Více než 70 % absolventů MBA pracuje na lukrativních vedoucích postech.

4. Důležité kontakty

Během studia se seznámíte se spoustou zajímavých lidí, ať už jde o lektory, odborníky nebo spolužáky, kteří budou studovat spolu s vámi. Osobně se budete setkávat na odborných seminářích nebo na dalších vzdělávacích workshopech a networkingových akcích, které Cambridge Business School pořádá. Takže jste neustále v kontaktu. A se znalostí správných lidí se zvyšuje šance na dobré zaměstnání.

5. Nový pohled na business

Díky studiu MBA budete mít lepší přehled v korporátním světě i světě podnikání, což vám pomůže jak při hledání práce, tak při práci na manažerské pozici.

Pokud jste typ člověka, který se nebojí zodpovědnosti, rád vede a řídí tým lidí, chce se dále vzdělávat a pracovat na své kariéře, jste ideálním kandidátem pro studium MBA. Seberte odvahu a přihlaste se na Cambridge Business School. Teoretické znalosti se naučíte díky profesionálním lektorům a odborníkům, kteří se vám budou při studiu věnovat, využívat zejména v běžném firemním životě.

Sdílet článek