Prožijte bezpečnou jízdu na KTM motorce

Rakouská firma KTM se dostala do povědomí široké veřejnosti obzvláště svými motocykly. Motorky této značky jsou proslulé svou kvalitou a spolehlivostí, kterou dokazuje i jejich několikaletá dominance v extrémních podmínkách závodu Paříž – Dakar.

Pokud přemýšlíte nad obměnou svého stroje a chcete si užít bezpečnou jízdu na silnicích i v terénu, obraťte se na rakouskou kvalitu jménem KTM. Za dobu své existence si tato značka na evropském trhu vybudovala pevné postavení a mezi motorkáři neustále stoupá jejích oblíbenost. Nejnovější modely KTM jsou milovníkům rychlé jízdy na dvoukolových žihadlech představovány i na motosalonech, kde konkurují ostatním motorkám.

Koupíte minicycles i superbike

Nabídka KTM je vskutku bohatá. Na své si přijde jak začínající motorkář, který si vybírá svůj první stroj, tak i ostřílený jezdec, který si bez motorky nedokáže svůj život představit. V nabízených motocyklech vždy najdete kompromis, který bude odpovídat vašim potřebám.

Preferujete-li nezpevněné lesní trasy a náročné terény, usedněte na některý z modelů SX. Pokud jste naopak příznivci bezchybné rychlé jízdy po dlouhých asfaltových cestách, vložte důvěru do některého superbiku z modelů RC8.

Nakupujte v Brně

Nabídku výše zmíněných modelů doplňují populární Endura, která vystupují pod označením EXC. Chladnými vás nenechají ani kategorie Supermoto, Motocross či Duke. Ať už upřednostňujete jakýkoliv typ motorky, existuje prodejce, který vám vyjde vždy vstříc. Tím prodejcem je KTM Autonova Brno, který se pyšní bohatou nabídkou motorek rakouského výrobce.

Jakmile vstoupíte do obchodu, pozornost vám bude věnovat profesionální personál z řad motorkářů a motocyklových fanoušků. Díky jejich rozhledu v této oblasti vám objektivně poradí a shrnou výhody i případné nevýhody každé nabízené motorky.

Sdílet článek