Průzkum trhu ready made firem – nejlevnější předzaložené společnosti v ČR

Se svou nynější prací nejste moc spokojeni a již delší dobu máte v hlavě podnikatelský plán, takže byste nejraději chtěli začít podnikat? Chcete rozjet něco velkého a věříte, že to bude úspěšné? Předem nemůžete vědět, zda se vám v podnikání bude nebo nebude dařit. Vždy podstupujete určité riziko, ale ne nadarmo se říká: Risk je zisk! A pokud se nebojíte riskovat a věříte si, což je v prvopočátcích podnikání rovněž hodně důležité, pak jděte do toho a osamostatněte se.

Právní formy podnikání

V České republice je běžných několik právních forem podnikání. Prvních z nich je OSVČ, to znamená, že budete jako fyzická osoba podnikat na vlastní účet a na vlastní zodpovědnost. Dále si můžete založit obchodní společnost – v.o.s., k.s., s.r.o. a a.s. Z těchto forem je u nás nejrozšířenější s.r.o., nebo-li společnost s ručením omezením. Může ji založit jeden až padesát společníků, takže pokud chcete vstoupit do podnikání sami, určitě je spol. s.r.o. dobrou volbou.

Nová s.r.o.

Společnost s ručením omezeným se řadí k jednodušším formám založení společnosti, což však neznamená, že vše vyřídíte během hodinky. Musíte počítat s řadou administrativních úkonů, což vám zabere určitý čas i starosti. Jestliže na toto nemáte nervy a při pomyšlení, že budete muset lítat po nejrůznějších úřadech, vás založení společnosti doslova odrazuje, pak máte ještě jednu možnost. Začněte se zajímat o ready made společnosti k prodeji. Pojďme si představit, jaké jsou výhody této varianty a taky se s vámi podělíme o zajímavý průzkum trhu, který vám prozradí mnohé o tom, kde seženete nejlevnější ready made firmy.

Výhody ready made společnosti

Ready made společnosti jsou vlastně firmy, které již existovali a které si můžete odkoupit. Momentálně pod nimi již nikdo nepodniká, některé byly založeny pouze za účelem prodeje. Jsou jednoduše připraveny k prodeji. Pro vás to znamená to, že se jedná o společnosti, které mají svou historii a je možné pod nimi ihned podnikat. Díky tomuto způsobu můžete podnikat velmi rychle, aniž byste museli podstoupit celý proces zápisu nové společnosti do OR a čekat na samotný zápis. Navíc je nutné mít u zcela nové s.r.o. k dispozici částku 200 000 Kč, kterou je potřeba předem splatit jako základní kapitál. U ready made je tento kapitál již splacen.

Nejlevnější ready made společnost

Ready made společnost si musíte koupit. Nejedná se však o tak vysokou částku, kterou je potřeba mít k dispozici kvůli splacení základního kapitálu. Nová Společnost s.r.o. provedla minulý týden průzkum trhu, na základě kterého následně poupravila ceny a vy se můžete nyní podívat, kde seženete nejlevnější ready made společnost. Níže vám nabízíme tabulku a srovnání cen jednotlivých prodejců ready made společností.

BUSINESS CENTRUM s.r.o. 24 500 Kč
Companies.cz s.r.o. 19 900 Kč
Czechreadymade, s.r.o. 26 000 Kč
EUROSPOLEČNOSTI, a. s. 21 900 Kč
FIRMIN 24 900 Kč
Firmus 21 920 Kč
HOTOVÉ FIRMY a.s. 21 900 Kč
CHAMR & PARTNERS 21 500 Kč
Jake&James, s.r.o. 19 990 Kč
LEGAL COMPANY s.r.o. 24 990 Kč
Nová společnost s.r.o. 18 500 Kč
Profispolečnosti.cz s.r.o. 18 925 Kč
Ready made & reality s.r.o. 22 000 Kč
RTB consult s.r.o. 19 900 Kč
Scott&Weber s.r.o. 18 900 Kč
SETIME s.r.o. 25 000 Kč
Simply Office s.r.o. 18 900 Kč
Smart companies 39 000 Kč
Soffice, SE 21 900 Kč
SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI, SE 18 900 Kč
ZEUS Trade, s.r.o. 30 000 Kč
Společnosti jsou řazeny abecedně. Ceny jsou uvedeny bez DPH, k datu 16. 7. 2013. Zdroj: Nová společnost s.r.o.

Z tabulky je patrné, že koupě ready made společnosti vás může přijít i na 39 000 Kč, v případě, že oslovíte Smart companies. Docela vysokou cenu nabízí i ZEUS Trade, s.r.o., a to 30 000 Kč a u Czechreadymade, s.r.o. vás bude ready made stát 26 000 Kč. Buďte chytří a obraťte se na Novou Společnost s.r.o., která má bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu. Založení ready made vás vyjde jen na 18 500 Kč.

Proč se vyplatí koupit ready made u Nové Společnosti s.r.o.?

Ready made společnosti jsou oblíbené po celém světě a lze očekávat, že i u nás bude tento způsob rychlého podnikání mnohem více využívaný. U nás se prodejem ready made firem zabývá několik společnosti. Shrňme si tedy základní výhody, proč se vám vyplatí koupit ready made firmu a založit firmu v Praze, pokud zvolíte jako obchodního partnera Novou Společnost s.r.o.:

  • uspoříte čas – stačí pouze absolvovat jedinou schůzku v advokátní kanceláři. Nemusíte sami obíhat úřady a čekat na vyřízení veškerých formalit. Ke komunikaci lze využít třeba i Facebook.
  • pořídíte novou firmu, aniž byste museli vložit z vlastních prostředků základní kapitál ve výši 200 000 Kč
  • očekávat můžete profesionální jednání – s ready made firmou od Nové Společnosti s.r.o. již podniká více než 1 500 klientů.
  • zaplatíte bezkonkurenčně nejnižší cena – nejednáte s žádnými prostředníky, pouze přímo s Novou Společností s.r.o., není potřeba nikomu platit provize, proto nabízí nízkou cenu.

Splňte si sen o svém vlastním podniku, když je to tak snadné!

Sdílet článek