Půjčka ihned na účet aneb vyřízeno už za čtvrt hodiny

Bez dlouhého čekání, bez nějaké složité administrativní zátěže. Jistě, dnes už jde všechno doslova jako po drátkách – internet se postará nejen o půjčky, takže jistě není co řešit. Proč ještě chodit na kamenné pobočky, jejichž síť se díky tomuto vývoji neustále ztenčuje? Byla by škoda nedat šanci online řešení, které ušetří čas a ve výsledku tak vlastně i peníze. Dokonce i konzervativně ladění jistě ocení, že internet je v podstatě všude a sjednání půjčky z pohodlí domova je tak otázkou krátké chvilky. 

Bezpečná cesta, na kterou nikdo ze sousedů neuvidí

Jistota, že vše proběhne v pořádku – a navíc naprosto diskrétně. Kdo by o takový úvěr vlastně nestál, že? Půjčka ihned na účet se obejde bez složitého ověřování, výpisu z registru dlužníků a podobných záležitostí, které poskytovateli příliš mnoho nenapoví a žadatele doslova jen okradou o drahocenný čas. Naopak, platné zákony požadují jen potvrzení o příjmu a úplnou identifikaci žadatele, což jsou věci, které se dají vyřešit za malý okamžik. Nahrajete PDF soubor s výpisem z účtu a potvrdíte tím, že na půjčku máte. Pak už přidáte jen kontaktní údaje a brzy dostanete vyrozumění o tom, že žádost o půjčku vám byla schválena. Až tak jednoduchá tato akce je – a nikdo ze sousedů o ní nemusí nic vědět, protože online zabezpečení je na vysoké úrovni a data klientů neuniknou k žádné třetí straně.

Jak poznám opravdu prověřeného poskytovatele?

Kolika způsoby se můžete ujistit, že firma nabízející půjčky má poctivé úmysly a nepatří k těm, které na trhu jednají netransparentně? Je to vlastně jednoduché, protože prvním ukazatelem je příslušná licence, vydávaná ČNB. Tedy potvrzení, že společnost podniká v souladu s aktuálně platnými zákony a normami v ČR. A podle čeho se ještě orientovat?

  • České sídlo. Nejlépe ve větším městě, jako Praha nebo Brno. Je to známka důvěryhodnosti. 
  • Detailní informace již dopředu, ještě před podpisem smlouvy. Informuje vás co nejpečlivěji.
  • Krátká smlouva, která je naprosto jednoznačná – a není možný jakýkoliv její dvojí výklad. 
  • Pověst, která firmu opravdu jen předchází. Reference napříč internetem jsou pozitivní. 

K dispozici by určitě měla být i podrobná kalkulačka půjčky, na které si jednoduše propočtete, jestli bude nabídka opravdu zajímavá a kolik ve finále splatíte na úrocích společně s jistinou. Teprve z řeči čísel můžete mít naprosto jasno o tom, co by vás čekalo, kdybyste si opravdu sjednali konkrétní úvěr. Propočty jsou důležité, stejně jako delší přemýšlení – aneb dluhová past čeká hlavně na ty, jejichž jednání je dlouhodobě ekonomicky nezodpovědné. A cesta do ní začíná malými krůčky, nesplácením menších úvěrů, které pak bohužel mohou přerůst ve velké dluhy.

Snadno a rychle, zcela bez zbytečných otázek

Nemáte rádi, když má někdo dotěrné dotazy? Ať už při osobním kontaktu nebo dokonce i online rozhovoru? Ve světě půjček sjednávaných prostřednictvím internetu se rozhodně nemáte čeho obávat. Kontaktní formulář je poměrně krátký a rozhodně v něm nebude nutné uvádět konkrétní účel půjčky. Proč také? Nanejvýš může jít o patnáct tisíc korun, nejde o hypoteční úvěr v řádu stovek tisíců nebo dokonce milionů – a tedy nemá smysl zjišťovat, k čemu přesně budou peníze využity. Není to snad také tak trochu zásah do soukromí klientů? 

S půjčkou nemusíte spěchat, formulář tu bude stále

Žádné od – do! Otevírací hodiny patří k pobočkám, tady se dočkáte i během nočních hodin nebo svátečních dnů. Naopak, půjčky jsou díky internetu stále dostupnější, k dispozici budou doslova nonstop a jen vy si můžete vybrat, jestli odešlete vyplněný kontaktní formulář v době polední pauzy v práci nebo večer z pohodlí domova.

Sdílet článek