Rychlé řešení pro zastřešení hal

Podnikání doprovází mnoho finančních otázek a jednou z těch hlavních je bezesporu úspora peněz. Jestliže je vaší prioritou kvalita za nízkou cenu, obraťte se na odborníky, díky nimž získáte rychlé a přitom stejně kvalitní zastřešení ploch jako při běžných stavbách. Rozdíl pocítíte ve své peněžence i na použití prémiových prvků. Textilní haly tak najdou uplatnění prakticky kdekoliv. Díky širokému výběru konstrukcí je využijí zemědělci, podnikatelé, sportovní nadšenci i technická odvětví.

Montované haly aneb důvody, které vás přesvědčí

Že jsou skvělé montované haly žádané, dokazuje jejich využití u velkých společností, jež zastřešení doplňují svými logy či slogany, a získávají tak perfektní reklamu. Kromě toho vás ale o volbě tohoto typu zastřešení přesvědčí i báječná cena, která je výrazně nižší než u jiných typů zastřešení, anebo snadná a rychlá montáž či následná demontáž, protože stavba plachtové haly trvá pouhých pár týdnů. Montovaná hala nevyžaduje žádnou náročnou údržbu. Použité materiály jsou doopravdy prémiové, certifikované a odolné vůči všem vlivům. Opláštění je zhotovováno z technické textilie patřící mezi těžko hořlavé materiály. Všechny použité ocelové části doplňují jakostní ztužidla, přičemž všechny spoje konstrukce se dají jednoduše demontovat a následně celá hala přesunout či upravit.

Textilní haly na klíč

Zemědělské haly, sportovní haly, jízdárny či zastřešené prostory pro ustájení zvířat a též pěstování rostlin můžete doplnit praktickým příslušenstvím, jako jsou posuvná vrata individuálně navržena podle specifických rozměrů, odvětrávání, popřípadě osvětlení. Realizaci provádí zkušení odborníci s působivými referencemi a podle povrchu jsou schopni vám halu postavit i bez betonového základu. Další plus získává skvělá montovaná hala za možnost rozšíření či napojení na stávající budovu. Nebojte se vyslovit své požadavky, na českém trhu najdete profesionály, pro něž je každá poptávka jasnou výzvou!

Sdílet článek