Společnost FINEST Invest, člen skupiny DRFG Davida Rusňáka, pozvala své klienty na večeři

Společnost FINEST Invest, která patří do portfolia skupiny DRFG Davida Rusňáka, poprvé sezvala své klienty do restaurace Brasserie Avion, která je v Rožnově pod Radhoštěm vyhlášená. Pozvání přijalo asi čtyřicet z nich. Setkání zahájil ředitel společnosti FINEST Invest Pavel Pastorek, který hosty přivítal a zároveň je v první hodině seznámil s investiční skupinou DRFG David Rusňáka. Představil jim také investiční nemovitostní fond a dluhopisy, které brněnská skupina nabízí.

Vývoj českého hospodářství z makroekonomického pohledu pak přítomným v další části večera prezentoval hlavní ekonom DRFG Martin Slaný. Ten se ve své prezentaci nemohl nevěnovat tématům, která hýbou veřejným prostorem, jako jsou zpomalování světové ekonomiky a také hrozba možné ekonomické krize.

DRFG Davida Rusňáka vsází na fondy a dluhopisy

Po makroekonomické analýze následovala občerstvovací přestávka, po níž plány pro 2019 Nadace DRFG představil její ředitel David Macek. Na podiu ale nebyl sám, slovo předal speciálnímu hostu večera, kterým byla husitská farářka Martina Viktorie Kopecká. Ta hostům popsala svojí životní dráhu a také zkušenosti coby ženy z ryze mužského prostředí.

Večer uzavřel Martin Pochylý ze společnosti FINEST Invest, který se opět vrátil k financím a investicím. Mluvil především finančních nástrojích, které nabízí skupina DRFG, jakými jsou dluhopisy a fondy. Neformální diskusí pokračoval večer i po oficiálním ukončení programu. Hosté si setkání velmi chválili, což bylo patrné z jejich recenzí. Martin Pochylý proto hostům slíbil, že v podobných klientských večer budou pokračovat i nadále, protože jejich společnost FINEST Invest se zaměřuje na komplexní péči o privátní, firemní i veřejné finance a k tomu podobná setkání patří.

Sdílet článek