Správa vozového parku – efektivní řešení nejen pro firmy

Zvažujete bezpečnou a efektivní kontrolu nad vozovým parkem společnosti? Rádi byste měli přehled o aktuální poloze vozidla? Otestujte satelitní sledování, které zvládne nainstalovat každý svépomocí, popřípadě může využít služeb technických pracovníků, kteří vám vysvětlí též obsluhu. Ta je více než snadná a zároveň maximálně efektivní. Všechny údaje o sledovaném autě budete mít přehledně uspořádané a kdykoliv přístupné i zpětně!

Veškerá data pod kontrolou

GPS sledování vozidel je skutečně jednoduché. Investujete-li do správy vozového parku, získáte dokonalý přehled o všech vozidlech, jeho využívání i nákladech na provoz. Díky získaným údajům můžete optimalizovat trasy, snížit spotřebu paliva nebo zvýšit produktivitu. Veškeré informace o sledování vozidel najdete například zde https://www.trakm8.cz/sprava-vozoveho-parku/sledovani-vozidel, kde najdete stejně tak poptávkový formulář pro cenovou kalkulaci a komplexní návrh navržený přesně pro vaši firmu. GPS sledování pracuje s živým sledováním polohy a vyhodnocuje dopravní situaci ve velmi krátkých časových intervalech. Efektivního provozu mohou dosáhnout i menší skupiny vozů a to zejména díky telematiky. Firma s již dvěma a více auty může velmi rychle snížit náklady, předcházet nehodám, poruchám nebo umožnit sledování soukromých i pracovních kilometrů k následnému přesnému vyúčtování.

Doplňkové příslušenství pro vozidla

Osobní automobily i dodávky lze vybavit kamerovým systémem, jehož vlastnosti oceníte především při nehodách a objasňování zavinění. Šikovné umístění kamery na přístrojové desce dokáže zachytit přesný stav před nehodou a zamezit pochybám při sporných situacích. V neposlední řadě uznáte možnost monitorování chování řidičů, jež se výrazně podílí na spotřebě pohonných hmot a ve výsledku může mít vliv na míru opotřebení vozidla. Jednoduchým sledováním odhalíte nehospodárný styl jízdy. Kromě řidičů a osobních vozidel lze sledování nastavit na stroje, návěsy a manipulační techniku, což zajisté ocení výrobní provozy, zemědělská družstva či velké podniky.

Sdílet článek