Stohovatelné boxy vám ušetří místo ve skladu

Stále plné sklady jsou důležité, aby se k zákazníkům dostalo vše včas. Jenže většina majitelů se setkává s problémem, kde ušetřit nějaké místo navíc? Větší počet nabízeného sortimentu totiž znamená zvýšený zájem zákazníků. Pomoc hledejte v přepravkách.

Bedny a boxy pro různé účely

Přeprava a skladování se týká většiny odvětví. Vezměte si například zemědělství, potravinářský a nápojový průmysl, maloobchodní prodej nebo automobilový průmysl. Hlavně potravinářství se řídí specifickými potřebami pro přepravní a skladovací bedny z plastu. Především se musí jednat o stoprocentní bezpečnost pro převážené potraviny. U některých výrobků se zajišťuje sledování teploty, aby nedošlo k jejich zkažení, rozmrazení a ke ztrátě čerstvosti. Pochopitelně se klade důraz na kvalitní materiál bedýnek, ale také na jejich provedení. Preferuje se jejich odolnost proti poškození, jednoduchá manipulace a snadné udržování. Vybírat lze i recyklovatelné přepravky, které po skončení životnosti ušetří provozní náklady a splní aktuální standardy ekologie. Zaručena je i kompatibilita s automatizovaným skladováním a s vysokorychlostními dopravními pásy. Certifikace se vztahuje na styk s různými potravinami, kam náleží mléčné výrobky, pečivo, cukrovinky, ovoce, zelenina, maso, ryby apod.

Několik výhod ukládání zboží do přepravek

Stohovatelné boxy přináší různé výhody. Velice snadno se skládají na sebe, což šetří místo. Také tím dochází k vylepšení přepravy a následného skladování. Není problém je takto ukládat do regálů a stavět na sebe do výšky. Dokonce se mohou jednotlivé boxy opatřit moderními monitorovacími systémy, které mají zabudovány RFID tagy a čárové kódy. Klt přepravky náleží k nejuniverzálnějším a využívají se v mnoha odvětvích, zejména pro sklady. Zhotovují se v pěti velikostech a všechny umožňují stohovatelnost.

Pokud potřebujete přepravní obaly pro své podnikání, neváhejte se obrátit na společnost Schoeller Allibert, která v této oblasti podniká již více než 50 let. Zaměřuje se na výrobky vysoké kvality, odolnosti a životnosti. Více informací na webu www.schoellerallibert.com/cz.

Sdílet článek