Svatba je za dveřmi, nervozita stoupá

Svatební den si každý představuje naprosto ideálně. Nelze dopustit, aby se svatebčané a novomanželé cítili špatně, vždyť na tento čas budou vzpomínat ještě hodně dlouho. Jak na nic nezapomenout?

Staré dobré poznámky

Vytvořte si starý podrobný seznam, kde najdete vše, co se musí naplánovat. Jednoduše si vždy odškrtnete splněný úkol. Uvidíte, jak se velice brzy dostanete k cíli a nedojde k žádnému maléru těsně před obřadem. Jestliže váháte, jestli vůbec zvládnete sepsat vše, zamiřte na svatební web, kde objevíte spoustu inspirace. Svatební oznámení seženete v úchvatných designech, dokonce i citáty a básničky nejsou žádným problémem. Určitě jimi zapůsobíte. Nesmí chybět ani svatební dekorace na auto, vždyť projedete dost velký kus cesty za hlasitého troubení. Lidé si hned všimnou, co kolem projíždí za vyšňořenou kolonu. K moderním trendům patří stuhy, tyl a přírodní materiály. Auto nevěsty a ženicha se zvýrazní květinovými vazbami, elegantními cylindry a saténovými stuhami. Nemusíte se bát, že vám nápadité dekorace z kvalitních materiálů spadnou hned za první zatáčkou. K přichycení se používají průhledné přísavky, které zároveň vypadají nenápadně a neruší celkový dojem.

Dárky na památku

K tradicím patří rozdávání svatebních koláčků hostům. Domů si odnesou dobrotu, při které zavzpomínají na pořádnou oslavu. Originální svatební dar lze však dopřát nejen nevěstě, ale také družičkám, svědkyni a malým slečnám. Co říkáte na trochu osobnější dárek v podobě županu? Jednoduše se opatří speciálním nápisem. Vyberete si látku ve vysokém nebo lehký satén v matném provedení. K dispozici máte hned několik barevných odstínů. Saténový župan vám zůstane na památku a jistě nebude jen tak viset ve skříni bez využití. Vždyť i během všedních dnů se můžete cítit tak trochu zvláště naplněni speciální pozitivní energií, kterou jste cítili v den svatby.

Sdílet článek