Světla LivingColors

Barevná světla dokážou vytvořit magickou a velmi příjemnou atmosféru. Samozřejmě, nic se nemá přehánět a spousta barev nemusí působit sympaticky. Dnes jsou populární světla takzvaná LivingColors, která vám k barevné atmosféře dopomůžou.

Jejich barvičky působí relaxačně a navíc si můžete vybrat, kterými barvami se necháte unášet. I ovládání je jednoduché. Takový dálkový ovladač je, dle mého názoru, tím nejlepším pomocníkem. Světla si můžete zakoupit v jakémkoli provedení, která se liší nejen designově. Světlo dokáže vytvořit až 16 milionů barev, i více! Záleží na tom, jaké si vyberete. Světla malá mají barev okolo 250.

V nabídce, kde si můžete barvy na osvětlení zvolit, jsou barvy od pastelových, které vás uklidní a uvolní vaši mysl až po intenzivní a velmi syté barvy, která vám naopak dodají pocit odhodlanosti a „neporazitelnosti“.  Světelné kombinace si můžete vytvářet sami tak, že si jednoduše uložíte barvy, které se vám líbí, a pak si jen můžete užívat světelné scény vašich oblíbených barev.  Nebo si pouhým dotekem změníte barvy, již připravené. Ve světlech jsou diody LED, což jim zaručuje dlouhou životnost, po kterou si tato světla budete moci vychutnávat.

Světla se odlišují i cenově, takže rozhodně není jednoduché vybrat si. Na druhou stranu výběr je opravdu pestrý a tak si vybere i podle designu světlo, které se vám do vašeho útulného bytu, parádně hodí. V nabídce jsou i světla malá, která se cenově pohybují okolo 1 500,-. Možná právě tato světla jsou ta, která do vašeho interiéru chybí.

Sdílet článek