Titul LLM zvýší šance na prestižní zaměstnání

Na žádném postu vrcholného managementu se neobejdete bez dalšího vzdělávání. Nároky na uchazeče jsou tak velké, že často ani odborné znalosti nestačí k tomu, aby získali pozici, kterou si přejí. Stejné je to i v oblasti práva: pokud se chcete dostat na prestižní post s odpovídajícím platem nebo pracovat pro nadnárodní korporaci, mnohem snáz získáte práci s titulem LLM.

Executive LLM – Commercial Law

Studium Executive LLM – Commercial Law se zaměřuje na oblast obchodního práva v kontextu práva Evropské unie. Je určen všem uchazečům, kteří už za sebou mají studium práv a chtějí si prohloubit konkrétní odborné znalosti, získat aktuální informace a zvýšit tak svou kvalifikaci. Vhodné je pro advokáty, notáře, koncipienty, úředníky státní správy a další právní specialisty.

Studium LLM na Business Institut EDU a.s.

Moderní forma výuky na Business Institut EDU a.s. rozšiřuje řadu těch, kdo mohou titul LLM získat, protože nevyžaduje prezenční studium, ale kombinuje e-learning s lektorskými setkáními a workshopy.

Výuku zajišťují zkušení lektoři s mnohaletou praxí, kteří neučí jen teorii a prázdné definice, ale uvádí problematiku na konkrétních příkladech do reálných souvislostí. Ve třech semestrech se studenti seznámí s obchodním právem, evropským hospodářským právem a právem finančním či obchodních společností, obchodními závazkovými vztahy, právem EU a mezinárodním obchodním právem. Zaměří se také na insolvenční právo, daňové právo české i EU.

Proč Business Institut EDU a.s.

Institut si zakládá na kvalitním vzdělání, patří mezi nejlepší v České republice. Kromě praktických odborných informací získávají studenti i bonusy, jako setkání se zajímavými osobnostmi, networkingové akce, na nichž získají potřebné kontakty, a především díky spolupráci institutu s personálními agenturami pomáhá získat absolventům lukrativní zaměstnání.

Studium LLM opravňuje i k návštěvě workshopů z jiných programů, studenti tak nemusí utrácet za drahé semináře, jestliže se chtějí lépe seznámit i s jiným oborem.

Sdílet článek