Titul MBA i pro časově zaneprázdněné

V dnešní době jsou na manažery a pracovníky v oblasti marketingu či managementu kladeny stále větší nároky. Nejen zkušenost z praxe a znalost cizích jazyků, ale také neustálé vzdělávání může pomoci v kariérním postupu. Je velice důležité být o krok před ostatními. A titul MBA k tomu může pomoci.

Studium MBA nabízí v České republice pouze několik vzdělávacích institucí. Jednou z nich je European School of Business Management SE. Škola se zaměřuje právě na oblast managementu, ekonomiky a leadershipu, a je tedy ideální pro manažery, kteří se chtějí posunout dále. Samozřejmě vedení počítá s tím, že lidé pracující na vedoucích pozicích nemají příliš času. Proto pro své studenty připravilo moderní online studium, které trvá jeden rok. V průběhu tohoto roku se může student vzdělávat odkudkoliv, výuka funguje přes e-learningový systém. Stačí usednout k počítači.

Studium MBA podle vašich preferencí

Vzdělávacích institucí, které nabízejí program Master of Business Administration je sice více, důležité je si ovšem vybrat školu, kde se opravdu něco naučíte a která vám zároveň vyjde vstříc ohledně vašich preferencí. Na ESBM nejen že můžete začít studovat v průběhu celého roku, ale navíc si i sami sestavujete studijní plán. Po prvním všeobecnějším bloku, v němž si osvojíte základní dovednosti a znalosti, které by každý manager měl mít, si už vybíráte z volitelných předmětů přesně ty, které vás zajímají a které pro vás budou přínosné.

Oxfordský vzdělávací model

Systém výuky na European School of Business Management je postaven na oxfordském vzdělávacím modelu, který zdůrazňuje propojování teorie s praxí a podporuje rozvoj konkrétních schopností a dovedností každého studenta. K tomu přispívá samozřejmě i tým špičkových lektorů skládající se pouze z těch nejlepších odborníků z daného oboru. S těmi se samozřejmě potkáte i tváří v tvář – škola pořádá workshopy, na kterých se nejen dozvíte mnoho zajímavých informací, ale budete moci i diskutovat své vlastní problémy z praxe.

Sdílet článek