Vizitky pro vaše podnikání – dejte o sobě vědět!

Obchodní jednání, představení firmy nebo návštěva veletrhu – pro všechny tyto aktivity i další byznys potřebujete kvalitní výbavu v podobě vizitek a brožur o společnosti. Chcete-li o své firmě dát maximálně vědět, využijte tisk vizitek podle vlastních představ a pořiďte svým zaměstnancům praktické kartičky s důležitými údaji o jejich pracovní pozici a kontaktních číslech.

Online tisk vám ušetří čas

Obecné známé heslo „čas jsou peníze“ platí ve světě podnikání dvojnásob. Pokud tedy chcete ušetřit, vyzkoušejte tisk vizitek online, který nabízí zajímavé šablony pro tisk, anebo nahrajte své vlastní návrhy včetně loga. Nezapomínejte, že vizitka by měla odrážet styl i image vaší firmy, a proto při jejím výběru dbejte maximální pečlivosti. Kvalitní papír, elegantní písmo či přehledné uspořádání kontaktů vypadají rozhodně lépe než zbytečnosti na vizitce, která ve výsledku neposkytne zásadní informace.

Tiskem vizitek se zabývají profesionálové s letitými zkušenostmi. Nabízí tisk na briliantově bílý, pevný a odolný papír s matnou či lesklou úpravou. Prostřednictvím praktického kalkulátoru si spočítáte, kolik vás nové vizitky budou stát včetně dopravy a vytvoříte si vlastní profesionální tiskový materiál!

Nádech luxusu díky laminaci

Ani při výběru vizitek se nemusíte obávat, že by po čase působily nudně a zastarale. S laminací se obyčejné vizitky promění v luxusní doplněk s jasnými barvami. Online zpracování a tisk vizitek vám slibuje také expresní dodání do druhého dne, což ocení zejména podnikatelé s náhlými pracovními povinnostmi mimo firmu. Prezentovat se budete vždy kvalitními vizitkami s přesným potiskem ve vámi zvoleném designu. Je to až neuvěřitelné, co dokáže tak malý kousek papíru. Pokud ale vsadíte na originalitu a investujete do vizitek, garantujeme vám, že uzavřete nové kontrakty a rozšíříte své portfolio mezi další budoucí klienty.

Sdílet článek