Vybavte si kompletně svou autolakovnu

Potřebujete si zařídit autodílnu včetně provozu určeného pro lakování vozů. Pokud ano, určitě byste měli využít služeb profesionálů. Nákup drahých komponentů pro výbavu vlastní lakovny by vás totiž jinak mohl přijít nejen velmi draho, ale mohli byste sehnat nekvalitní výrobky. Celá situace by se pak logicky promítla i do snížené kvality nalakovaných komponentů na jednotlivé vozy. Proto se vyplatí vsadit na profesionálního dodavatele všech nedílných součástí autolakovny, kterým je společnost Naver s.r.o.

Dynamicky se rozvíjející firma se spoustou zkušeností

Naver s.r.o. nabízí komplexní sortiment týkající se jak vybavení lakoven, tak i průmyslových provozů. Ve svém oboru má dlouholeté zkušenosti sahající až do roku 1994. Velmi efektivní rozložení programu zmiňované firmy umožní zásah do veškerých průmyslových odvětví. Technologická zařízení, jež vlastní, prošla spoustou atestů a certifikací, a to jak při samotném procesu výroby, tak i u spokojených zákazníků, jimiž jsou například WALTER MASCHINERI s.r.o. Kuřim, ČMŽO s.r.o. Přerov a mnozí ostatní.

Vyberte si komponenty dle vašeho přání

Většina provozů potřebuje nejen stříkací kabiny, ale i veškerá ostatní důležitá zařízení. I proto se vyplatí na tohoto prodejce obrátit. Vybírat si totiž budete moci speciální přístroje určené na dokonalé odmašťovaní povrchů, dále na tryskání kovů či broušení a v neposlední řadě na lakování a následné sušení. Budete-li potřebovat například odsávací box, který je pro lakovny nezbytný, máte jej mít.

Kompletní zákaznická podpora

Samozřejmostí je u společnosti Naver s.r.o. také celková podpora zákazníků. Profesionálové poradí kupříkladu v administrativě, a to především s vytvořením celkového projektu týkajícího se nové autolakovny či jiného provozu. Spolehnout se budete moci i na rady v oblasti dimenzování provozů a dosažení maximální úspory.

Sdílet článek