Vyberte vhodný dárek k narozeninám

Chystáte se na narozeninovou oslavu své kamarádky, nebo kamaráda? Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ale stále vás nic nenapadá? Buďte originální a zapomeňte na tradiční dárky, jako je kytice, poukaz na gelové nehty, parfém či oblečení. Zaměřte se na zážitky, které potěší ženy i muže všech věkových kategorií. Dárek k narozeninám musí potěšit, ale také překvapit, což se zážitkům určitě podaří. Od tandemových seskoků, přes bungee jumping až po víkendové pobyty v lázních. Dárek k narozeninám vyberete z tak pestré nabídky určitě snadno a rychle. Dnes navíc nemusíte ani nikam chodit, protože dárek k narozeninám je možné objednat přes internet.

Let stíhačkou

Muže bezpochyby nadchne let stíhačkou, jedinečný zážitek, na který se nezapomíná. Jen málokomu se podaří získat takovou zkušenost. Let stíhačkou nabízí zcela jinou atmosféru plnou adrenalinu. Kdo by se nechtěl prohánět nadzvukovou rychlostí nad Českou republikou, užívat si rychlého letu a pohledu na zemi z ptačí perspektivy. Let stíhačkou rozhodně nezklame, ba naopak muže mile překvapí. Je vhodný jak jako dárek pro ženu, tak i pro muže. Chcete-li svému muži splnit chlapecký sen, dopřejte mu let stíhačkou, na který nikdy nezapomene. Navíc si může nechat let stíhačkou natočit na DVD.

Tandemový seskok padákem

Jako dárek k narozeninám můžete pro své přátele zvolit i tandemový seskok padákem, který se uskutečňuje z výšky 4 000 metrů. Tandemový seskok padákem vás vynese do výšky 4 kilometrů, otevřou se dveře letounu a člověk může vyskočit s tandem pilotem, užívat si jedinečných pocitů, adrenalinu, extáze. Nezapomenutelný zážitek se oslavenci navždy vryje do paměti. Tandemový seskok padákem si oblíbí ženy i muži všech věkových kategorií. Takový dárek rozhodně nezklame.

Praktické originální dárky

Ale na trhu jsou k dostání nejen zážitky, můžete zakoupit i praktické dárky, které někteří oslavenci ocení více, jako je vitamin B a podobně. Velké oblíbenosti se v posledních letech těší e-cigarety, které jsou ideální hlavně pro kuřáky, kteří nechtějí za tento přístroj utrácet, ale neustále po něm pokukují.

Sdílet článek

One thought on “Vyberte vhodný dárek k narozeninám

  1. Juraj on

    Ahojte. Onedlho mám narodeniny a rozmýšľam, že si dám sám sebe darček v podobe zoskoku s padákom. Váš článok mi pripomenul slová môjho kamaráta, ktorý už skok z lietadla skúsil. Povedal mi „Juraj, je to nádhernný pocit, extáza, takmer ako orgazmus… Je to ako by si sa rozbehol vysokou rýchlosťou na lúke po tráve, a pritom nemusel hýbať nohami“. Veľmi Vám ďakujem za tento článok. Až budem mať zoskok za sebou, určite sa tu s Vami o svoje pocity podelím :-)