Zahradní domky a domečky nejen pro dětičky

Nevíte si rady, jak nejmenší členy domácnosti donutit k pohybu či pobytu na čerstvém vzduchu? Nebaví vás pořád jen slyšet z dětského pokoje televizi či tlukot klávesnice u počítače? Jděte na to chytře a pořiďte jim hrací domeček, který je přenese do světa dětské fantazie a nespočtu her. Dětské domečky jsou navrženy tak, aby vyhověly požadavkům malých dětí i větších rošťáků a poskytly jim zázemí pro hry během celého roku. Máte-li zahradu, chatu anebo byste rádi pořídili vybavení na dětské hřiště, jsou zahradní domky skvělou volbou!

Domečky od Herolda

Dětské domečky Herold patří mezi kvalitní, český sortiment s širokým příslušenstvím a dalšími díly pro vylepšení stávajících sestav. Velice detailní a bezpečné provedení se stane zázemím dětí všech věkových kategorií i ozdobou vaší zahrady. Praktické stříšky chrání před deštěm a umožní vám tak do domečku uschovat veškeré venkovní hry během zimního období, aniž by došlo k jejich poškození. Hravé zpracování nikdy neomrzí!

Jestliže nehledáte právě variantu dětského domečku, prohlédněte si i další ekonomicky výhodné a zahradní domky. Velmi oblíbené a celoročně využitelné se jeví zahradní domky na nářadí, protože jsou navrženy tak, aby pojaly veškeré vybavení pro zahradnické práce a náčiní. Konečně vyřešíte otázku uskladnění truhlíků, najdete místo pro hrábě i rýče.  

Luxusní chatky pro náročné

V nabídce najdete samozřejmě i detailně propracované, luxusní domky navržené pro maximální komfort s ohledem na životní prostředí a styl. Díky použití masivního dřeva se hodí luxusní domky do lesů i slunných míst. Velká okna vám dovolí relaxovat a dostatek místa zase uspořádat oslavu nebo příjemné posezení s přáteli. Díky širokému výběru domků najdete určitě i vy svůj vysněný model v ideálním provedení a velikosti. Máme tip i pro milovníky svých plechových miláčků. Sortiment totiž zahrnuje rovněž přístřešky, garáže a atraktivní pergoly.

Sdílet článek