Železářství Eika Brno: Váš partner, na kterého se můžete vždy spolehnout

Najít železářství, které nabízí ucelený sortiment kvalitních výrobků, není snadné. A ještě těžší je najít železářství, ve kterém vše seženete v odpovídající kvalitě a navíc za příjemné ceny. Naštěstí taková místa existují i v Brně a Znojmě – firma Eika Znojmo a.s. představuje pomyslný ráj pro profesionální řemeslníky, maloobchodníky a domácí kutily. Na trhu působí řadu let a sortiment neustále rozšiřuje. Na aktuální nabídku brněnského a znojemského železářství jsme se zaměřili blíže a prozradíme vám další důvody, proč se vydat na nákup právě zde.

V regálech nechybí nic, co byste mohli potřebovat

Sortiment železářství Eika uspokojí každého zákazníka. Přes 12 tisíc položek čítá železářské a příbuzné zboží. Vše skladem a okamžitě dostupné, a to navíc s odborným poradenstvím při výběru. S nákupem vám ochotně poradí kvalifikovaný personál, který vám vždy doporučí vhodné zboží. Konkrétně v nabídce najdete klempířské výrobky, kotevní a nýtovací techniku, lana a řetězy, kování a panty, lehké střešní krytiny, barvy, tmely, lepidla, topenářský materiál a další věci, bez kterých se při práci neobejdete.

… ani špičkové zemní vruty značky KRINNER

V nabídce železářství Eika nechybí populární zemní vruty KRINNER, které umožňují zakládání staveb bez kopání a betonování. Inovativní stavební prvky jsou odolné a jejich životnost je velmi dlouhá. Montáž a demontáž vrutů je jednoduchá a nezabere příliš mnoho času. Používají se při stavbách teras a altánů, můstků, zahradních domků, přístřešků pro auto apod.

A načerpáte také kvalitní pohonné hmoty…

Železářství Brno vás uspokojí i s ohledem na dodávku kvalitních pohonných hmot. Firma totiž provozuje čerpací stanice pro LPG, Natural 95, CNG, Ethanol 95 a naftu. Chcete se dozvědět více? Zamiřte na www.eika.cz!

Sdílet článek